Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,498

CaN

admin
Tepkime
4,677
Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

20230423_125047.png

Çok uzun zamandır severek kendimin de kullanmış olduğu Samsung Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi cihazlar için yapılmış harika bir Özel Rom. Bildiğiniz üzere bu marka cihazlara Android 10 OneUI 2.5 den yukarı sürüm güncellemesi gelmeyecek.

Noble 2B aslında Noble 2.9 Rom'un en son versiyonu dur.

Şuan bu konuda sunulan Rom Noble 2B Sürüm. Rom şuan kendi cihazımda da kurulu ve bilindik hataların dışında bir problem söz konusu değil. Sizde eğer Samsun Galaxy S9 Serisi ve Note 9 Serisi bir cihaz kullanıyorsanız bu Romu muhakkak kullanın...

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S9 ve Note 9 Android 10 dan sonra versiyon güncellemesi almadı. Samsung bu cihazlara sadece güvenlik güncellemesi vermeye devam etti. Bu da biz kullanıcıları bir hayali üzdü. Fakat Noble Rom bu sorunu ortadan kaldıran büyük bir adım attı. Noble Rom sayesinde son çıkan Android 12 ve OneUI 4.1 Rom bizlere sunuldu.

Görseller sistem hersey çok başarılı bir şekilde çalışmakta. Sadece bir iki problem var bunlarda yakın zamanda çözülür diye tahmin ediyorum.

Gerekli Anlatımlar ve Dosyalar Aşağıdaki bağlantılar da mevcut.

:xxxdow: GEREKLİ TÜM DOSYALAR
1. Rom Dosyası Noble 2B :
Not :
iki farklı indirme seçeneği var. İstediğiniz üzerinden indirebilirsiniz... Cihazınıza uygun olan sürümü seçiniz.

:xxxguvenlik: F VERSIYON (G960F, G965F, N960F)

:xxxguvenlik: N VERSIYON (G960N, G965N, N960N)

2. Kernel Dosyası :

:xxxbatarya: KURULUM NOTLARI

Noble 2.5 - 2.6 - 2.7 - 2.8 - 2.9 - 2A - 2B Rom Kurulum

》3.x Noble versiyonlardan yükleme yapacaksanız Komple Temizlik yapmanız gerekli. Noble 2A dan yükleme yapacaksanız kirli flash yapabilirsiniz.

:xxxcpu: YENİLİKLER

- Noble 2.9 versiyonunun en stabil ve en sorunsuz hali diyeniliriz. Daha kararlı ve daha kusursuz. Noble 2A nın yenilenmiş ve sürücüleri güncellenmiş halidir. Android 12 OneUI 4.1 ile gelmektedir.

- Nisan Güvenlik Yamaları (HWC3) ile temel Note 10+ sürümüne güncellendi.
- Küçük iyileştirmelerle güncellenmiş çekirdek.
- Magisk v26.1'e güncellendi.
- ZSTD v1.5.5 olarak güncellendi.
- Genel iyileştirmeler yapılmıştır.

:xxxayarlar: KERNEL DEĞİŞİKLİKLERİ

Not :
Aşağıda 2 Çeşit Kernel Dosyası Mevcut. İster 2B Kernel yükleyin isterseniz 3.5 Kernel yükleyin. Ben şuan için 3.5 Kernel kullanıyorum.

- Kararlılık çok daha iyi duruma getirildi.
- Zram Özellikleri güncellendi.
- Kompresörler ve Dosya Sistemleri güncellendi.
- Pil Sürücüleri Güncellendi.

:xxxekran: HATALAR ve EKSİKLİKLER

- Endişe yaratacak sorunlar yok.

:xxxnokta: Noble Rom Tecrubelerinizi Bizimle Buradan Paylaşırmısınız?

:xxxekranorani: Rom Asıl indirme Adresi :

:xxxhizlisarj: Rom Telegram Adresi :

:xxxhizlisarj: Kernel Telegram Adresi :

Ekli dosyalar

• NOBLEKERNEL3.5.zip
    26.4 MB · Görüntüleme: 4
  • Noble 2B kernel.zip
    21.8 MB · Görüntüleme: 4
Tepkime
4
Çok hızlısınız tebrik ederim. Çok başarılı buluyorum sitenizi. Bu rom ile ilgili çok emeğiniz var bizlere ulaştırmakta.

CaN

admin
Tepkime
4,677
Çok hızlısınız tebrik ederim. Çok başarılı buluyorum sitenizi. Bu rom ile ilgili çok emeğiniz var bizlere ulaştırmakta.
Rica ederim hocam.

CaN

admin
Tepkime
4,677
Xda için verdiğin bağlantı adresi sorunlu kardeşim. 😊 Doğrusu olacak. 😊
Bağlantı değişmiş :) yenisini eklerim zaten kaldıracağım artık o bağlantıları.
Ayrıca uygulamamızı kullanmıyorsun :) :) sana özelden atıyorum onu kullanırsan sevinirim sitede dah iyi gezmen için.

Tepkime
2
Yine güzel ve yerinde tam zamanında bir paylaşım olmuş. Noble Rom denince aklıma gelen ilk yer 😀

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,677
Tepkime
84
Arkadaslar yukleyip deneyen varmi ben 2A dan 3.3 e gectim sarj olarak pek begenmedim 3.3 u olmazsa duruma gore buna veya 2A ya donuyum diyorum ?

Etiketler
en iyi android rom indir noble noble 2b rom indir noble rom 2b son sürüm noble rom indir note 9 android rom indir samsung android 12 rom samsung s9 plus rom indir
Üst Alt