Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,509

CaN

admin
Tepkime
4,697
Arkadaslar yukleyip deneyen varmi ben 2A dan 3.3 e gectim sarj olarak pek begenmedim 3.3 u olmazsa duruma gore buna veya 2A ya donuyum diyorum ?
Noble 2A yı kullandım daha sonra Noble 3.3 versiyonuna geçtim. Noble 2B yi test etme şansım olmadı. Fakat Noble 3.3 sürümün şarj olayından ben memnunum

Tepkime
84
Noble 2A yı kullandım daha sonra Noble 3.3 versiyonuna geçtim. Noble 2B yi test etme şansım olmadı. Fakat Noble 3.3 sürümün şarj olayından ben memnunum
Valla pazar aksami kurdum pazartesi biraz erken bitiyodu kullandim daha alismamistir sistem diye bugun sabah yeni paylastin kerneli kurdum sabah 97 di oglen 3 gibi falan sarj 25 e dustu oyun falan oynamiyorum 2 saat falan ekran acik suresi aldim akti gitti sarj sasirdim 2A da daha memnundum kardesim performans artinca sarj daa hizli bitti galiba 😅

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,697
Valla pazar aksami kurdum pazartesi biraz erken bitiyodu kullandim daha alismamistir sistem diye bugun sabah yeni paylastin kerneli kurdum sabah 97 di oglen 3 gibi falan sarj 25 e dustu oyun falan oynamiyorum 2 saat falan ekran acik suresi aldim akti gitti sarj sasirdim 2A da daha memnundum kardesim performans artinca sarj daa hizli bitti galiba 😅
Sabah 09.30 gibi sarj dan çıkardım iş yerinde. Saat 23.25 yani şuan yeni şarja takıyorum ve sarj %34 kalan. Gün içinde full Wi-Fi ve mobil veri açık arama ve İnternet te gezmeme rağmen. Noble 3.3 ve Kernel de yüklü.
Bence senin ayarlar vs de sıkıntı var. Noble rom kurarken ben hep temiz kurulum ile yükleme yaparım ve bunu TWRP de iken 2 kere kurulum yaparak yapıyorum. Ayrıca Greenify uygulaması kullaniyor ve gereksiz tüm sistem uygulamalarını kaldırıyorum. Fakat cihazımda baya uygulama kurulu. Cihazım 2 yıllık Note 9

Tepkime
84
Sabah 09.30 gibi sarj dan çıkardım iş yerinde. Saat 23.25 yani şuan yeni şarja takıyorum ve sarj %34 kalan. Gün içinde full Wi-Fi ve mobil veri açık arama ve İnternet te gezmeme rağmen. Noble 3.3 ve Kernel de yüklü.
Bence senin ayarlar vs de sıkıntı var. Noble rom kurarken ben hep temiz kurulum ile yükleme yaparım ve bunu TWRP de iken 2 kere kurulum yaparak yapıyorum. Ayrıca Greenify uygulaması kullaniyor ve gereksiz tüm sistem uygulamalarını kaldırıyorum. Fakat cihazımda baya uygulama kurulu. Cihazım 2 yıllık Note 9
Masallahi var cihazinin degerini bil :DD kurulum yapmadan once wipe yapiyorum kurulum yaparken clean install seciyorum rom kuruldukdukdan sonrada uzerine kerneli kuruyorum kerneldede ayarlara dokunmuyorum sadece stock - modunu seciyorum bi o kadar

• Beğen
Tepkime
4
Android 12 den devam etmek şimdilik en iyisi. Noble 3.3 kamera sorunu devam ediyor bu yüzden Noble 2B den yola devam.
Teşekkürler üstat

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,697
Android 12 den devam etmek şimdilik en iyisi. Noble 3.3 kamera sorunu devam ediyor bu yüzden Noble 2B den yola devam.
Teşekkürler üstat
Evet katılıyorum size. Ben şuan Noble 3.3 den devam ediyorum genelde kişilere yardım etmek için son versiyonu kullanmaya çalışıyorum.

CaN

admin
Tepkime
4,697
Tepkime
42
Noble 2b sürümü bir harika fakat şu harici verilen noble kernel (Noble 2.9 Kernel Aroma) ile kurmayın romu kurarken clean install ve no debloat deyin çok ayarlarıyla oynamayın magiski rootu kernel manageri yükleyin overclocku rom un kendi içindeki overclock teyiti (yes i want overclock) ayardan yapın kendisi ince ayar çekiyor zaten. Verilen mustafaco kernel (Noble 2.9 Kernel Aroma) ile de denedim, ilk başta performans patlaması yapar gibi olsa da bir sonraki yeniden başlatmada benchmark uygulamaları hata verdi, stabil değil ve roota engel olduğundan sadece costum romu kurdum ve içinden her şeyi ayarladım çok daha stabil ve magisk de sorunsuz çalıştı security patchleri ve busybox u da yükledim. Rom içindeki kernel daha stabil çalışmaya başladı. Şimdilik ilk gözlemlerim bunlar bu rom ile ilgili, Alexis'e teşekkürler gerçekten italyan zerafetinde bir rom yapmış.

Etiketler
en iyi android rom indir noble noble 2b rom indir noble rom 2b son sürüm noble rom indir note 9 android rom indir samsung android 12 rom samsung s9 plus rom indir
Üst Alt