Rom Noble 2B - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,554

CaN

admin
Tepkime
4,767
@asasızkral vermiş olduğun bilgiler gerçekten çok güzel bilgiler. Evet bende şuan Noble 2B ile gelen kerneli kullanıyorum harici bi kernel yüklemeden birde böyle denemek istedim.
Gereksiz birçok uygulamayı kaldırdım bunun da çok büyük artısı var. Yapılan ayarlar ve kaldırılan uygulamalar ile cihaz daha stabil çalışıyor. Benim için öncelik batarya süresi ve hep buna göre ayar yapıyorum ve sonuçlardan da baya memnunum.

CaN

admin
Tepkime
4,767
Tepkime
42
@asasızkral vermiş olduğun bilgiler gerçekten çok güzel bilgiler. Evet bende şuan Noble 2B ile gelen kerneli kullanıyorum harici bi kernel yüklemeden birde böyle denemek istedim.
Gereksiz birçok uygulamayı kaldırdım bunun da çok büyük artısı var. Yapılan ayarlar ve kaldırılan uygulamalar ile cihaz daha stabil çalışıyor. Benim için öncelik batarya süresi ve hep buna göre ayar yapıyorum ve sonuçlardan da baya memnunum
Sagolun benimde sizin forumunuzdan öğrendiğim bilgiler çok değerli, aklımdakini konuştuğum dilde direk yazmak büyük lüks bu konularda. Malum forumlar hep ingilizce :) . Bu arada bu romda parmak izi noble 3.4 e göre biraz daha yavaş çalışmakla birlikte, genel performans çok iyi durumda hatta sentetik test sonuçlarına göre geekbench 6 opengl de 4874, Vulkan testinde ise 4192 puan gelmektedir. Multicore ise 1800-1900 puan civarı gelmekte.

Son düzenleme:
  • Seviliyorsun
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,767
Tepkime
42
Bir kaç günlük deneyimden sonra şunu diyebilirim bu rom için parmak izi geç açılması biraz can sıkıyor fakat güç tasarruf moduna atınca bir günü çıkartması, muhteşem kamera optimizasyonu sayesinde güzel resim, video çekimi kernel ayarlamaları için thunder tweak aracılığıyla performansı patlatmaya izin vermesi gibi bir çok artısıyla bu rom öne çıkıyor ayrıca banka uygulamaları ilk başta hata veriyorken geliştirici seçeneklerinden sistem grafik sürücüsünü seçmesiniz halinde hata ortadan kalkıyor. Bunu da ek bilgi olarak payalaşayım.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,767
Bir kaç günlük deneyimden sonra şunu diyebilirim bu rom için parmak izi geç açılması biraz can sıkıyor fakat güç tasarruf moduna atınca bir günü çıkartması, muhteşem kamera optimizasyonu sayesinde güzel resim, video çekimi kernel ayarlamaları için thunder tweak aracılığıyla performansı patlatmaya izin vermesi gibi bir çok artısıyla bu rom öne çıkıyor ayrıca banka uygulamaları ilk başta hata veriyorken geliştirici seçeneklerinden sistem grafik sürücüsünü seçmesiniz halinde hata ortadan kalkıyor. Bunu da ek bilgi olarak payalaşayım.
Güzel bilgiler için teşekkür ederim hocam... 😊

Etiketler
en iyi android rom indir noble noble 2b rom indir noble rom 2b son sürüm noble rom indir note 9 android rom indir samsung android 12 rom samsung s9 plus rom indir
Üst Alt