Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 9,387
Maalesef

Maalesef bu da işe yaramadı. NobleRom2C kuruyorum şu an. Arama kaydetme, arama bloklama ve samsung healt hepsi çalışsın istiyorum. Hatırlayamadığımdan suudi arabistan ı seçtim, sanki onda çalışıyordu. Deneyip haber veririm, bilen de paylaşırsa sevinirim.
Türkiye seçmen yeterli
Spam Arama, Arama Engelleme, Çağrı Kayıt ve Samsung Spor uygulaması bu rom da çalışıyor ben şuan Noble 2B kullanıyorum ve sorun yok.

Türkiye seçmen yeterli
Spam Arama, Arama Engelleme, Çağrı Kayıt ve Samsung Spor uygulaması bu rom da çalışıyor ben şuan Noble 2B kullanıyorum ve sorun yok.
Tamam, kirli kurulumla Türkiye seçtim, hepsi çalışıyor. Suudi rom seçince sağlık uygulamaları çalışmamıştı tr yapınca düzeldi.

Şükür 3.6 ile yaşadığım bluettoh sorunları ve 3.6 daki genel kamera sorunu bunda yok. 13 e gerek yok, bu rom harika 🥳

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: CaN
Tamam, kirli kurulumla Türkiye seçtim, hepsi çalışıyor. Suudi rom seçince sağlık uygulamaları çalışmamıştı tr yapınca düzeldi.

Şükür 3.6 ile yaşadığım bluettoh sorunları ve 3.6 daki genel kamera sorunu bunda yok. 13 e gerek yok, bu rom harika 🥳
Bende Android 12 den Noble 2B den devam ediyorum. 2C ye geçeceğim ama boş vaktim yok bu aralar 😊

:xxxnokta: Beklenen Gün Geldi!
:xxxindir: Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1

Merhabalar, yeniyim ve yardımlarınızı bekliyorum :)
2C Rom'unda türkiyeyi seçersem
1. Google Lisansı zarar görüyor mu? Normal google servisleri, samsung özellikleri ve pay özelliklerini felan kullanabiliyor muyum?
2. Arama kaydetme yapabilir miyim?
3. Güvenlik açığı yaratıyor mu?

Şimdiden teşekkürler. Unutmadan bu formun application'ı var mı?

• Beğen
Tepkiler: CaN
1. Google Lisansı zarar görüyor mu? Normal google servisleri, samsung özellikleri ve pay özelliklerini felan kullanabiliyor muyum?

Noble Romlarda bu tip sorunlarla karşılaşmadım. Cihazımda şuan Noble 2C yüklü ve hiç bir problem sös konusu değil bende yükleme yaparken Türkiye olarak dil seçimi yapıyor ve yüklüyorum.

Yükleme yaptıktan sonra bizimle gözlemlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :)

Etiketler
android 12 one ui 4.1 rom indir noble 2c android 12 one ui 4.1 rom noble 2c rrm indir noble rom download samsung note 9 rom indir samsung rom indir samsung s9 rom indir
Üst Alt