Rom Noble 3.2 PIZZO - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,797
Tepkime
2
Çok başarılı bir Rom bunu uzun zamandır görüyordum ama Türkiye de bu konuya bi el atan olmadığı için hep durdum ama şimdi yükleyeceğim bende Note 9 cihazıma.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
0
Bu Rom güzel bir rom kullanmak istiyorum artık bende bunu S9+ telefonuma kuracağım. Cihazım bunu hak ediyor 😄

Tepkime
0
Video dan izledim baya güzel rom olmuş yapanların eline sağlık. Bu romu deneyeceğim

Tepkime
10
Merhaba arkadaşlar . Telefon note 9. Twrp yi doğru şekilde odinden yüklüyorum (otomatik başlangıcını da kapatıyorum) ancak bahsettiğiniz kombinasyonları kullanmama rağmen telefon twrp ye girmiyor, normal bir şekilde telefon açılıyor . Yardımcı olursanız sevinirim.

CaN

admin
Tepkime
4,349
Merhaba arkadaşlar . Telefon note 9. Twrp yi doğru şekilde odinden yüklüyorum (otomatik başlangıcını da kapatıyorum) ancak bahsettiğiniz kombinasyonları kullanmama rağmen telefon twrp ye girmiyor, normal bir şekilde telefon açılıyor . Yardımcı olursanız sevinirim.
- PC nizde Samsung Driverler tam kurulu olsun
- Samsung cihazınızda USB Hata Ayıklama Açık Olsun
- OEM Kilidi Açık Olsun

● Bunları kontrol edermisiniz. Ayrıca şuan kullandığınız Rom Custom Rom mu? Stok Rom mu?

CaN

admin
Tepkime
4,349
Daha sonra dönüş yaparsanız sevinirim. Ayrıca Ekran resmi vs ekleyebilirsiniz...

Tepkime
3
elinize sağlık Türkçe içerik anlamında ve yardım anlamında sitenizi tek geçerim.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,349
Etiketler
en hızlı rom en performanslı rom noble 3.2 rom noble rom oneui 5.1 rom samsung android 13 rom samsung note 9 rom samsung s9 plus rom samsung s9 rom
Üst Alt