Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,984
Öncelikle paylaşımlar ve açıklayıcı anlatımlar için teşekkürler. Note 9 var elimde ve vazgeçemiyorum. Pilini yeni değiştirdim bu rom ile dahada güzel olacak gibi. Kullanmaya devam..

• Beğen
Tepkiler: CaN
Bu arada sormayı unuttum, bu twrp zipi odin ile ap kısmından cihaza yüklüyorduk değil mi ?

• Beğen
Bu arada sormayı unuttum, bu twrp zipi odin ile ap kısmından cihaza yüklüyorduk değil mi ?
Evet hocam AP kısmında Odin ile cihaza TWRP yüklüyoruz.

Ayrıntılar :

Öncelikle paylaşımlar ve açıklayıcı anlatımlar için teşekkürler. Note 9 var elimde ve vazgeçemiyorum. Pilini yeni değiştirdim bu rom ile dahada güzel olacak gibi. Kullanmaya devam..
Bende Note Seri cihazlar var. Aktif olarak kullandığım Note 8 Note 9 ve Note 20 Ultra.
Yanımda Note 9 ve Note 20 Ultra var sürekli kullandığım evet Note 9 gerçekten harika bir telefon kim ne derse desin Note 9 Efsane 😎

Evet hocam AP kısmında Odin ile cihaza TWRP yüklüyoruz.

Ayrıntılar :

Teşekkürler hocam. Note 9 elime yeni geçti bi tanıdığım yeni cihaza geçince verdi. Samsungdan uzaklaşalı epey oldu unutmuşum. Teşekkür ediyorum..

• Beğen
Etiketler
en iyi samsung galaxy android 13 rom indir noble 3.6 rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung galaxy android 13 rom indir samsung galaxy note 9 s9 s9 plus rom indir samsung galaxy rom indir
Üst Alt