Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,802
Tepkime
15
Bende Note Seri cihazlar var. Aktif olarak kullandığım Note 8 Note 9 ve Note 20 Ultra.
Yanımda Note 9 ve Note 20 Ultra var sürekli kullandığım evet Note 9 gerçekten harika bir telefon kim ne derse desin Note 9 Efsane 😎

Ben s3 ile tanışmıştım samsungla daha sonra hep oneplus cihazlara geçmiştim. Bende normalde e sim destekli iphone var ama bankacılık işlemlerim için ayeı hatla bu cihazı kullanıyorum ve evet harika cihaz.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,769
Teşekkürler hocam. Note 9 elime yeni geçti bi tanıdığım yeni cihaza geçince verdi. Samsungdan uzaklaşalı epey oldu unutmuşum. Teşekkür ediyorum..
Rica ederim hocam. Hayırlı olsun bir şey olursa sorun elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

Tepkime
15
Rica ederim hocam. Hayırlı olsun bir şey olursa sorun elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

Hocam bu arada odin dosyanın .tar uzantılı olması gerektiğini söylüyor .zip dosyasını .tar uzantısınamı çevireceğiz nasıl olacak ? Epey uzak kalmışım samsungdan..

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,769
Hocam bu arada odin dosyanın .tar uzantılı olması gerektiğini söylüyor .zip dosyasını .tar uzantısınamı çevireceğiz nasıl olacak ? Epey uzak kalmışım samsungdan..
Forum da yüklemeniz gereken Twrp dosyası var. Gerekli formatta. Konu ya da bakabilirsiniz.

CaN

admin
Tepkime
4,769
Konu 'TWRP 3.7.0_9-0 - Samsung Galaxy Note 9'

Tepkime
15
Konu 'TWRP 3.7.0_9-0 - Samsung Galaxy Note 9'

Teşekkür ederim, uğraştırdım sizide. Bu twrp yi yükledikten sonra odin ile, twrp nin içinden mi geri yamalıyı kurmaktayız ?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,769
Teşekkür ederim, uğraştırdım sizide. Bu twrp yi yükledikten sonra odin ile, twrp nin içinden mi geri yamalıyı kurmaktayız ?
Odin ile TWRP yükleyin ve artık gerisini TWRP den yapacaksınız yüklemeniz gereken tüm uygulamalar ve açıklama rom kurulumunda yazmakta hocam 😊 dikkatli okumanız yeterli

Tepkime
15
Odin ile TWRP yükleyin ve artık gerisini TWRP den yapacaksınız yüklemeniz gereken tüm uygulamalar ve açıklama rom kurulumunda yazmakta hocam 😊 dikkatli okumanız yeterli

Twrp yi yükleyince zaten gerisi geldi hocam sadece ben o odin adımlarını unutmuşum. Rom'u başarıyla kurdum ilk bir hafta deneyimleyeceğim bakalım. :)

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,769
Twrp yi yükleyince zaten gerisi geldi hocam sadece ben o odin adımlarını unutmuşum. Rom'u başarıyla kurdum ilk bir hafta deneyimleyeceğim bakalım. :)
Güle güle kullanın hocam. Tecrübe ve deneyimlerinizi aktarırsınız 😊
Aşağıdaki uygulama forum sitemizin apk uygulaması indirip kurarsanız daha iyi erişim saglarsınız.

Ekli dosyalar

• TeK Bilgin.apk
    150.8 KB · Görüntüleme: 2
Tepkime
15
Hantallık var maalesef. Orjinal a10 daha iyiydi bu konuda.bu arada bi bu romda dokunmatik sapıtıyor gibi oluyor. Yukarı kaydırıyorum aşağı, aşağı kaydırıyorum yukarı gidiyor. Aod açınca cihaz şarj olmasa bile şarj oluyor gibi görünüyor. Klavyede yazarken bile o hantallık hissediliyor. Pil orjinal a10 a göre daha hızlı gidiyor. Gördüklerim bunlar iyice bi elden geçmesi lazım gibi. Temiz kurulum yaptım bu arada.

• Beğen
Etiketler
en iyi samsung galaxy android 13 rom indir noble 3.6 rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung galaxy android 13 rom indir samsung galaxy note 9 s9 s9 plus rom indir samsung galaxy rom indir
Üst Alt