Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,798

CaN

admin
Tepkime
4,768
Hantallık var maalesef. Orjinal a10 daha iyiydi bu konuda.bu arada bi bu romda dokunmatik sapıtıyor gibi oluyor. Yukarı kaydırıyorum aşağı, aşağı kaydırıyorum yukarı gidiyor. Aod açınca cihaz şarj olmasa bile şarj oluyor gibi görünüyor. Klavyede yazarken bile o hantallık hissediliyor. Pil orjinal a10 a göre daha hızlı gidiyor. Gördüklerim bunlar iyice bi elden geçmesi lazım gibi. Temiz kurulum yaptım bu arada.
Noble 3.6 yerine Noble 2C kullanmanızı tavsiye ederim 😊

Tepkime
15
Noble 3.6 yerine Noble 2C kullanmanızı tavsiye ederim 😊

Deneyeceğim, umarım 3.7 çok daha stabil olur. Kötü bir rom kesinlikle değil ama 3.6 da o hantallık çok hissediliyor ne yazık ki.

Edit: Noble 2c yi kurdum, gerçekten cihazdaki o hantallık tamamen gitti ayrıca çok daha stabil ne ekranı kaydırırken ki o problemi yaşıyorum nede klavyede hantallık var cihazın açılma süresi dahi hızlandı bu 2c sürümü tam olmuş. Kamera da, yüz tanımada da sıkıntı yok, geri bildirim yapalım ki 3.7 daha sağlıklı çıksın. Telegram kullanmadığım için ben geri bildirim yapamadım gruba. Umarım bu tür şeyleri 3.7 de tamamen çözerler. Bu arada aod da ekran açıkken şarj oluyor durumu bu romda da var cihaz şarj olmasa dahi bu uyarıyı yapıyor 3.7 de bunada el atılır umarım, çok büyük bir problem değil ancak düzeltilirse daha iyi olur tabi.

Son düzenleme:

CaN

admin
Tepkime
4,768
Tepkime
2
Merhabalar cihazıma android 13 yukledikten sonra bu forumu buldum. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Benim sorunum NFC çalışmaması dylen Neve diye bir kurucunun programını yükledim. Sizlerde NFC calisiyormu.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,768
Merhabalar cihazıma android 13 yukledikten sonra bu forumu buldum. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Benim sorunum NFC çalışmaması dylen Neve diye bir kurucunun programını yükledim. Sizlerde NFC calisiyormu.
Android 13 Noble Rom da NFC yi deneyimlemedim hocam.

Tepkime
23
Merhaba. Android 13 kuruluyken Vakıfbank ın mobil temassız hizmetini NFC üzerinden kullanıyordum, sorun yoktu. Yine de 2C bu kadar stabilken Android 13 e geçilmez. 2C ye geri döndüm kamera düzeldi, bluetooth sürekli yeniden eşleştirme sorunu vardı bunlar düzeldi. 2C Samsung orjinal güncellemesi gibi stabil geldi bana, tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,768
Merhaba. Android 13 kuruluyken Vakıfbank ın mobil temassız hizmetini NFC üzerinden kullanıyordum, sorun yoktu. Yine de 2C bu kadar stabilken Android 13 e geçilmez. 2C ye geri döndüm kamera düzeldi, bluetooth sürekli yeniden eşleştirme sorunu vardı bunlar düzeldi. 2C Samsung orjinal güncellemesi gibi stabil geldi bana, tavsiye ederim.
Yorum ve deneyiminiz için çok teşekkür ederim hocam

Etiketler
en iyi samsung galaxy android 13 rom indir noble 3.6 rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung galaxy android 13 rom indir samsung galaxy note 9 s9 s9 plus rom indir samsung galaxy rom indir
Üst Alt