Realme GT 2 Pro, Android 13 tabanlı ilk Kararlı Realme UI 3.0 Güncellemesini aldı

  • Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 475
20221101_034959.jpg

Son birkaç hafta içinde, amiral gemisi cihazlar için ilk kararlı Android 13 güncellemesi yayınladı. Google kendi cihazları olan Pixel serisi için güncellemeyi yayınladıktan kısa bir süre sonra, OnePlus , OnePlus 10 Pro için Android 13 tabanlı OxygenOS 13'ü piyasaya sürdü . Samsung, bu ayın başlarında Galaxy S22 serisi için ilk kararlı One UI 5 güncellemesini yayınlama yolunu izlemişti. Şimdi ise sıra Realme, Realme GT 2 Pro için Android 13 tabanlı ilk kararlı Realme UI 3.0 güncellemesiyle bu alandaki yerini alıyor.

Realme'nin Topluluk forumlarında yapılan son duyuruya göre, Realme GT 2 Pro için Android 13 güncellemesi çeşitli bölgelerdeki kullanıcılara dağıtılmaya başlandı.

Güncelleme (ürün yazılımı sürümü RMX2156_11.C.08), Google'ın Android 13 ile sunduğu özelliklerin çoğunu ve Realme'den firması da kendi birkaç ekleme yaparak kullanıcılarına sunuyor. Bunlar arasında Realme'nin yazılım görünümünün OxygenOS ve ColorOS ile paylaştığı yeni Aquamorphic Design, Ana Ekran iyileştirmeleri ve optimizasyonları ve profil resimlerini ve sohbet ekran görüntülerinde adları otomatik olarak pikselleştirebilen yeni bir gizlilik özelliği yer alıyor.
Aşağıda Özelliklerin tamamına bakabilirsiniz.
 
Etiketler
android 13 android sürüm guncelleme güncelleme realme realme gt 2 pro yazılım
Üst Alt