Magisk Redmi note 8 magisk sorunları

Merhabalar,
Xiaomi redmi note 8 magisk'te sorunlar var; çoğu yöntemi denedim sorun çözülmedi: Romun boot img'sini yamalayıp fastbootta flashladım, magisk'in son sürüm dahil çoğu versiyonunu denedim, gerek recovery den yükledim, gerek uygulamadan da güncelledim sonuç değişmedi.

Uygulamayı gizledim, ismini değiştirdimgoogle hizmetlerini de... Vs internette paylaşılan çoğu öneriyi yaptım.

Modüller yüklenmiyor.

Screenshot_2024-01-24-21-17-51-516_ccqejzgs.dwj.m.jpg

Screenshot_2024-01-24-21-20-56-312_ccqejzgs.dwj.m.jpg

Screenshot_2024-01-24-21-21-27-691_ccqejzgs.dwj.m.jpg

Burda da kurulum başarısız. Google Play'de sertifikasız olarak görünüyor cihaz.

Banka uygulamalarını gizleyince sorun olmuyor fakat Milli Piyango uygulaması hiçbir şekilde çalışmıyor, rootu silince çalışıyor. Burda da çoğu şeyi denedim olmadı maalesef. Android 10'dan mı acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-24-21-20-20-917_rikka.safetynetchecker.jpg
    Screenshot_2024-01-24-21-20-20-917_rikka.safetynetchecker.jpg
    55.1 KB · Görüntüleme: 1
Yanlış sürümü yüklüyorsunuz cihaza uyumlu sürümü bulup kurun..

Merhaba; biraz kurcaladım bazı modülleri yükleyebildim fakat tam manasıyla yüklenmiyor, biri eksik kalıyor. Nasıl yaptığımı bilmiyorum. Android 10 olduğu için uyymlu değil artık sanırım.
10 ilgisi yok bazı modüler en son magsik yüklü olmalı yada zip paketi bozuk olabilir yada en son zip paketini yükleyin şimdi sorun magsik için hangi moduleri yüklemeye çalışıyorsunuz sanırım birde oyun bütünlüğünü gecemiyorsunuz dimi ? Onu için bir APK var ama 14 uygun onu modifiye edersem size yolarim ve birde kerneli yapa bilirseniz zorunlu hale getirin

İsterseniz telefonuz için özel andorid 14 rom var size indirme linkini yolayim enazindan denersiniz lik birda yuklerken kulanacaniz Fox kurma linkinide yoluyorum. Telefon redmi note 8 dimi size indirme linki yolucam