Haber Rektörden yoğunluğa ilişkin açıklama: Ben de randevu alamıyorum, torpil yaptırıyorum

Tepkime
364
Rektörden yoğunluğa ilişkin açıklama: Ben de randevu alamıyorum, torpil yaptırıyorum

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Diş Hekimliği Fakültesi'nde oluşan yoğunlukla ilgili full kapasiteye geçtiklerini ifade ederek "'Niye randevu alamıyoruz' diye en çok şikayet aldığım yer olmaya başladı. Ben de alamıyorum. Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim." dedi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi. Üniversitedeki bölümler hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Diş Hekimliği Fakültesi'nde açılan randevuların dakikalar içinde dolup kapandığını belirterek "Neredeyse boş olan Diş Hekimliği Fakültesi full kapasite gitmeye başladı." dedi. "En çok şikayet aldığım yer olmaya başladı. 'Niye randevu alamıyoruz' diye. Ben de alamıyorum." diyen Okumuş, "Torpil yaptırıyorum, açıkça söyleyeyim. Çünkü randevuyu açtığınız zaman dakikalar içerisinde, saat 12.00'den itibaren açıldığı zaman sıfır tık kapanıyor, bitiyor, anında doluyor." dedi.

Üst Alt