Uygulama Samsung Galaxy Z Flip 5 Google Kamera [GCam 9.2 APK] - indir ve Kurulum

 • Konbuyu başlatan CaN
 • Başlangıç tarihi
 • 378
20231211_214919.jpg

Samsung Galaxy Z Flip 5 için olarak da bilinir. GCam Akıllı telefonunuza bağlanın ve Google'ın sunduğu yeni yapay zeka özellikleriyle bu cihazın kamera özelliklerinin kilidini açın. Kısacası Google Kamera, oldukça popüler bir kamera uygulaması olduğundan çoğu Android telefon için indirin.

Google Kamera uygulaması yalnızca Google Pixel telefonlar için yapılmıştır ancak resmi değildir veya günümüzde Android akıllı telefonların çoğuna aynı veya ekstra özelliklerle değiştirilmiş sürümlerin yüklenebildiğini söyleyebilirsiniz. Buradan En İyi Samsung Galaxy Z Flip 5 için GCam akıllı telefonunu en son sürümle indirebilirsiniz.

Google Kamera veya GCam Nedir?

Google Kamera, Google Pixel telefonlar için hazır bir Kamera uygulamasıdır ancak diğer Android kullanıcılarının aynı Google'ın yeteneklerini yükleyip kullanabilmesi için Google Kamera'nın resmi olmayan sürümleri üzerinde çalışan BSG, Shamim, Arnova ve Hasli vb. geliştiriciler vardır. Cihazlarındaki kamera.

Dünya çapında, cihazlarına önceden yüklenmiş olarak gelen Stock Camera uygulaması yerine Google Camera'yı kullanan çok sayıda Android kullanıcısı var, bu modlanmış Google Kamera sürümlerinin kurulumu tamamen güvenlidir ancak kurulumdan önce Camera2Api'nin etkin olup olmadığını kontrol etmek gerekir. ya da telefonunuzda değil. Telefonunuzda Camera2Api'yi nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenelim.

Samsung Telefonlarda Camera2Api Nasıl Kontrol Edilir?​

Kurulumu başlatmak için cihazınızda Camera2Api'nin etkin olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun; çünkü Google Kamera olmadan kullanılamaz. Herhangi bir Android telefonda Camera2Api. Ayrıca bu Modların modern Snapdragon SoC'lerle uyumlu olduğunu unutmayın. Bazı sürümler bazı Exynos, Kirin ve Mediatek telefonlarda çalışır ancak genellikle sınırlamalarla çalışır. Cam2Api'nin cihazınızda etkin olup olmadığını nasıl kontrol edeceğinize ilişkin adım adım kılavuz burada:

 • Camera2Api'nin etkin olup olmadığı nasıl kontrol edilir?
  • Cihazınıza Manuel Kamera Uyumluluğu uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı indirdikten sonra açın ve tüm gerekli izinlere izin verin.
  • Tüm izinlere izin verdikten sonra sonuçları görmek için Başlat düğmesine dokunun.
[BGCOLOR=rgb(97, 189, 109)]》UYGULAMA :[/BGCOLOR]
InShot_20231212_091507769.jpg

Tüm adımları uyguladıktan sonra sonuçlarınızı yukarıdaki ekran görüntülerinde gösterildiği gibi kontrol etmeniz yeterlidir. Sonuçlar ilk ekran görüntüsüne benziyorsa Google Kamera'yı kullanmaya hazırsınız demektir ancak sonuçlar ikinci ekran görüntüsüne benziyorsa Google Kamera telefonunuza yüklenemiyor demektir. İlk ekran görüntüsü Camera2Api'nin etkin olduğunu, ikincisi ise cihazda Camera2Api'nin devre dışı olduğunu gösterir.

İstisna: Cihazınız ilk dört sonucu yeşil ve RAW desteğini kırmızı olarak gösteriyorsa, GCam'i RAW desteği olmadan da yükleyebilirsiniz.

Stok Kamera ve Google Kamera

Çoğu Android telefondaki Stock Camera uygulaması, Şirket tarafından uygulama için optimizasyon yapılmaması nedeniyle çok kötü performans gösteriyor ancak Google Kamerayı aynı cihaza kurup bunları yan yana karşılaştırdığınızda farkı fark edeceksiniz. Google Kamera, tıklamanın ardından fotoğrafları ve videoları işlemek için Google'ın yapay zeka işlemesini kullanır. Renkler, gölgeler, vurgular, gece modu ve en önemlisi HDR işleme, Stok Kamera uygulamalarının çoğunun çok ilerisindedir. Stock ve GCam arasındaki farkı aşağıda görebilirsiniz:

InShot_20231212_091950924.jpg

InShot_20231212_092036160.jpg

Google Kamera Nasıl Kurulur ?

Google Kamera, diğer uygulamalar gibi çoğu Android telefona kolayca yüklenebilen .apk dosyalarıdır. Google Kamera'yı cihazınıza indirmeniz ve aşağıda belirtilen adımları uygulamanız yeterlidir.

Samsung Galaxy Z Flip 5 için Google Kamerayı İndirin – Bağlantı

Google Kamerayı yükleme adımları:
 • Google Kamerayı cihazınıza indirdikten sonra, indirilen .apk dosyasını görüntülemek için herhangi bir Dosya Yöneticisi Uygulamasına gidin.
 • İndirilen dosyaya dokunun ve kurulum işlemini başlatmak için gerekli tüm izinlere izin verin.
 • Uygulamanın telefonunuza tamamen yüklenmesi birkaç saniye sürecektir.
Not: Bu sürümü yüklemeden önce cihazınızdan diğer herhangi bir GCam Modunu kaldırdığınızdan emin olun, çünkü kurulum sırasında çakışmalar yaratabilir ve kurulum hatasıyla karşılaşabilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular:

 1. Samsung Galaxy Z Flip 5'te hangi sürümü kullanmalıyım?​

  Samsung Galaxy Z Flip 5'in yukarıda önerilen sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Cihazınızda sorunsuz çalışması gerekir.
 2. Samsung Galaxy Z Flip 5'e Gcam nasıl kurulur?​

  Bunlar tıpkı Android uygulamaları gibi .apk dosyalarıdır. Önerilen sürüm APK dosyasını indirdikten sonra herhangi bir dosya yöneticisi aracılığıyla yüklemeniz gerekmektedir.
 3. Xiaomi Samsung Galaxy Z Flip 5 "Uygulama yüklenemiyor" mesajını mı gösteriyor?​

  Bazen kurulum başarısız oluyor (“Uygulama Yüklenmedi”, “ayrıştırma hatası”, “yüklenemedi” vb.). Olası nedenler ve düzeltmeler:
  – Zaten yüklü bir GCam'iniz varsa, yenisini yüklemeden önce onu kaldırmanız gerekebilir.
  – GCam uygulama, telefonunuzda yüklü olan bir sistem uygulamasından bir "paket adı" kullanabilir. Mod oluşturucu aynı güncellemenin farklı sürümlerini sağlıyorsa farklı bir paket deneyin.
  – GCam sürümü, Android sürümünüzle uyumlu olmayabilir. Daha eski bir Android sürümü kullanıyorsanız daha eski bir GCam tabanı kullanmanız gerekebilir. Eski GCam'ler daha yeni Android sürümlerinde de çalışmayabilir.
  – Eski telefonlarda genellikle 32 bit işlemci bulunur ve 32 bit Android kullanılır. Google Kamera (ve Google Telefonlar) yıllardır yalnızca 64 bittir. 32 bit telefonunuz varsa bunun yerine GCam Go'yu kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
  -İndirme işleminde de sorun olabilir. Bir sorun oluştu ve dosya "bozuk". Sabit bir bağlantıyla tekrar indirin.
  Çoğu durumda sorun, uygulama ile Android sürümü arasındaki uyumsuzluktan ya da paket adı çakışmasından kaynaklanmaktadır.
 4. Gcam, Samsung Galaxy Z Flip 5'te açıldıktan hemen sonra mı çöküyor?​

  GCam'in açıldıktan hemen sonra çökmesinin birkaç nedeni vardır:
  – GCam donanımınızda çalışmıyor.
  – Kullandığınız sürüm kullanım farklı bir telefon için yapılmış.
  – Telefonunuz için yanlış ayarları kullanıyorsunuz.
  – Camera2 API telefonunuzda devre dışı.
  – GCam sürümü, kullandığınız Android sürümüyle uyumlu değil.
 5. Samsung Galaxy Z Flip 5'te fotoğraf çektikten sonra Gcam çöküyor mu?​

  Bunun gerçekleşmesinin pek çok nedeni vardır, ancak çoğunlukla şunlardan kaynaklanır:
  Hareketli Fotoğraflar: Ne yazık ki bu özellik bazı telefonlarda sorunlara neden oluyor. Devre dışı bırakın ve tekrar deneyin.
  Uyumsuz özellikler: Telefonunuzun kullandığı donanıma bağlı olarak işlem başarısız olabilir ve çökmeyle sonuçlanır: Sabre: Bazı sürümlerde “sabre”yi devre dışı bırakacak bir ayar bulunur. Ayrıntıyı iyileştirmesi gerekiyordu ancak Sony olmayan sensörlerde çalışmıyor. Bu durumda devre dışı bırakılması kilitlenmeyi çözecektir.
  Farklı bir GCam kullanın: Kullandığınız GCam sürümü telefonunuzla uyumlu olmayabilir. Daha iyisini bulmaya çalışın.
 6. Samsung Galaxy Z Flip 5'te GCam içinden fotoğraf/video görüntüleyemiyor musunuz?​

  Bazı GCam sürümleri, GCam içindeki fotoğrafları ve videoları görüntülemek için resmi Google Fotoğraflar uygulamasına ihtiyaç duyar. Uygulama yüklü değilse GCam vizöre geri döner.
 7. Ağır Çekim Samsung Galaxy Z Flip 5'te çalışmıyor mu?​

  Ağır çekim, donanım sınırlamaları nedeniyle bazı Google Kamera Modlarında çalışmaz. Stok Kamerayı deneyebilir veya Google Play Store'da bulunan Açık Kamera uygulamasını tercih edebilirsiniz.
 
Etiketler
gcam 9.2 apk indir samsung galaxy z flip 5 google kamera samsung galaxy z flip 5 google kamera kurulum
Üst Alt