Fix Samsung Klavye Modifiye - Ek ├ľzellik Eklendi | Android 13+ | v5.8.11.11

• Konbuyu ba┼člatan CaN
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
  • 676
1000047223.jpg

­čö░ Samsung Klavye v5.8.11.11
Uyumlu Samsung Cihaz S├╝r├╝mleri; Android 13+ ve yukar─▒s─▒. OneUI 6.1 de yer alan klavyeden esinlenerek yeniden baz─▒ de─či┼čiklikler ile tasarlanm─▒┼čt─▒r. ├ľzellikleri k─▒sayol simgelerinden kurtulmak i├žinkullan─▒lmas─▒ gereken uygulama olaca─č─▒kanaatindeyim.

Bu Uygulama; Samsung Galaxy Note 9 Noble 4.0.5, Samsung Galaxy Note 20 Ultra Android 14 S├╝r├╝m├╝nde ve VulCan Rom 1.1.0 ve Samsung Galaxy Marka Android 14 S├╝r├╝m├╝nde denendi ve s─▒k─▒nt─▒s─▒z ├žal─▒┼č─▒yor. Yani bu uygulamay─▒ bir ├žok cihazda destekledi─čini sizde deneyerek g├Ârebilirsiniz. E─čer uygulama y├╝klenmiyorsa bilinki cihaz─▒n─▒z desteklemiyor.

1000047224.png

­čö░ Klavye Yenilik ve ├ľzellikleri
- Yenilenmi┼č kullan─▒c─▒ aray├╝z├╝
- Yeni d├╝─čmeler men├╝s├╝. Ekleme/Kald─▒rma yapabilirsiniz.
- Emeoji K─▒sm─▒ndan Kullanmad─▒─č─▒n─▒z Emoji Karakter Setlerini kapatabilir yada A├žabilirsiniz.
- ├çeviri k─▒sm─▒ de─či┼čmi┼č ve daha h─▒zl─▒ ve Otomatik ├çeviri yaparak kar┼č─▒ tatafa yaz─▒ yazman─▒za olanak sa─čl─▒yor.

A┼ča─č─▒daki Ekte vermi┼č oldu─čum .apk dosyas─▒n─▒ y├╝klemeniz yeterli olacak.

VirusTotal Kontrol Sonu├žlar─▒

Ekli dosyalar

• HoneyBoard-SamsungKlavye.zip
    71.4 MB · G├Âr├╝nt├╝leme: 159
Noble Android 14 s├╝r├╝m├╝nde gayet g├╝zel ├žal─▒┼č─▒yor dostum te┼čekk├╝r ederim. B├Âyle daha g├╝zel oldu klavye uygulamas─▒.

• Be─čen
Tepkiler: CaN
Noble Android 14 s├╝r├╝m├╝nde gayet g├╝zel ├žal─▒┼č─▒yor dostum te┼čekk├╝r ederim. B├Âyle daha g├╝zel oldu klavye uygulamas─▒.
Evet hocam sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor. Gayet de g├╝zel oldu bende bu y├╝zden payla┼čt─▒m.

Bak bu ├žok g├╝zel olmu┼č dostum. G├╝zel i├žerikler payla┼č─▒yorsun.

• Be─čen
Ben Google'─▒n kendi klavyesini kullan─▒yorum. Gayet h─▒zl─▒ ve kopyalad─▒─č─▒m b├╝t├╝n panolar─▒ kaydediyor. Bundan daha iyi bir klavye varsa onu kullanaca─č─▒m

Ben Google'─▒n kendi klavyesini kullan─▒yorum. Gayet h─▒zl─▒ ve kopyalad─▒─č─▒m b├╝t├╝n panolar─▒ kaydediyor. Bundan daha iyi bir klavye varsa onu kullanaca─č─▒m
Samsung Klavye de bu panoya kopyala ├ľzelli─či var karde┼čim.
Bir d├Ânem Google Klavye kullanan biri olarak ┼čunu diyebilirim, Samsung Klavye Ger├žekten daha iyi.
1000047357.jpg1000047358.jpg

geleneksel android bilginizin 1/3 ├╝n├╝ ios i┼čletiminde de kullanman─▒z─▒ talep ederim yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim iyi g├╝nler

• Be─čen
geleneksel android bilginizin 1/3 ├╝n├╝ ios i┼čletiminde de kullanman─▒z─▒ talep ederim yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim iyi g├╝nler
IOS ekosistemine ait bilgim ve cihaz─▒m yok. Bu y├╝zden dolay─▒ Android den devam ­čśŐ­čśü

Etiketler
samsung android 13 klavye samsung android 14 klavye samsung klavye fix samsung klavye uygulamas─▒ modifiye yeni samsung klavye uygulamas─▒ uygulamas─▒ indir
├ťst Alt