Fix Samsung Klavye Modifiye - Ek Özellik Eklendi | Android 13+ | v5.8.11.11

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 565
1000047223.jpg

🔰 Samsung Klavye v5.8.11.11
Uyumlu Samsung Cihaz Sürümleri; Android 13+ ve yukarısı. OneUI 6.1 de yer alan klavyeden esinlenerek yeniden bazı değişiklikler ile tasarlanmıştır. Özellikleri kısayol simgelerinden kurtulmak içinkullanılması gereken uygulama olacağıkanaatindeyim.

Bu Uygulama; Samsung Galaxy Note 9 Noble 4.0.5, Samsung Galaxy Note 20 Ultra Android 14 Sürümünde ve VulCan Rom 1.1.0 ve Samsung Galaxy Marka Android 14 Sürümünde denendi ve sıkıntısız çalışıyor. Yani bu uygulamayı bir çok cihazda desteklediğini sizde deneyerek görebilirsiniz. Eğer uygulama yüklenmiyorsa bilinki cihazınız desteklemiyor.

1000047224.png

🔰 Klavye Yenilik ve Özellikleri
- Yenilenmiş kullanıcı arayüzü
- Yeni düğmeler menüsü. Ekleme/Kaldırma yapabilirsiniz.
- Emeoji Kısmından Kullanmadığınız Emoji Karakter Setlerini kapatabilir yada Açabilirsiniz.
- Çeviri kısmı değişmiş ve daha hızlı ve Otomatik Çeviri yaparak karşı tatafa yazı yazmanıza olanak sağlıyor.

Aşağıdaki Ekte vermiş olduğum .apk dosyasını yüklemeniz yeterli olacak.

VirusTotal Kontrol Sonuçları

Ekli dosyalar

• HoneyBoard-SamsungKlavye.zip
    71.4 MB · Görüntüleme: 150
Noble Android 14 sürümünde gayet güzel çalışıyor dostum teşekkür ederim. Böyle daha güzel oldu klavye uygulaması.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Noble Android 14 sürümünde gayet güzel çalışıyor dostum teşekkür ederim. Böyle daha güzel oldu klavye uygulaması.
Evet hocam sorunsuz çalışıyor. Gayet de güzel oldu bende bu yüzden paylaştım.

Ben Google'ın kendi klavyesini kullanıyorum. Gayet hızlı ve kopyaladığım bütün panoları kaydediyor. Bundan daha iyi bir klavye varsa onu kullanacağım

Ben Google'ın kendi klavyesini kullanıyorum. Gayet hızlı ve kopyaladığım bütün panoları kaydediyor. Bundan daha iyi bir klavye varsa onu kullanacağım
Samsung Klavye de bu panoya kopyala Özelliği var kardeşim.
Bir dönem Google Klavye kullanan biri olarak şunu diyebilirim, Samsung Klavye Gerçekten daha iyi.
1000047357.jpg1000047358.jpg

geleneksel android bilginizin 1/3 ünü ios işletiminde de kullanmanızı talep ederim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

• Beğen
Tepkiler: CaN
geleneksel android bilginizin 1/3 ünü ios işletiminde de kullanmanızı talep ederim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
IOS ekosistemine ait bilgim ve cihazım yok. Bu yüzden dolayı Android den devam 😊😁

Etiketler
samsung android 13 klavye samsung android 14 klavye samsung klavye fix samsung klavye uygulaması modifiye yeni samsung klavye uygulaması uygulaması indir
Üst Alt