Haber TEM'de zincirleme kaza: 4 yaralı

TEM'de zincirleme kaza: 4 yaralı

İstanbul Eyüpsultan TEM Otoyolu'nda iddiaya göre seyir halindeki otomobile çarpıp kaçan otomobil zincirleme kazaya neden oldu. Kazada 4 kişi yaralandı.

CIwoWl0agE2x9pPAktHzIQ.jpg

TEM otoyolu, Hasdal mevkii Edirne istikametinde önündeki otomobile çarpan otomobil zincirleme kazaya neden oldu.
jI9GBqiYNUSBihjaI7_OLA.jpg

Kazaya neden olan otomobil sürücüsü iddiaya göre durmayıp olay yerinden kaçarken kazaya karışan 3 otomobilden biri aydınlatma direğine çarparak durabildi.
5Ma9arGvZU2YuMZFLa2UuQ.jpg

Zincirleme kazada aynı otomobilde bulunan 4 kişi yaralanırken aydınlatma direğine çarpıp büyük hasar alan otomobildeki baba ve çocuğu kazadan yara almadan kurtuldu.
qPlrfO5C6UeyAIryg-EiKg.jpg

Kazayı görüp yardım etmek için duran diğer sürücülerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
w_VK0yCeg0eaU9L6v-oLSw.jpg

Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralıları ambulansa alarak hastaneye kaldırdı.
5pNe-x3Ri06t9w4abKN7Bg.jpg

Kazaya karışan araçların çekicilerle kaldırılmasının ardından bir süre aksayan trafik, normale döndü.
LZ-IIQAaO0Gk6aEYsiLnKQ.jpg

Kazayı görüp yardım için duran Ferhat Gürtürk "Kazayı görüp yardım için durdum. Dediklerine göre siyah bir otomobil bu otomobile sağ arkadan vuruyor. Sonrasında araçlar birbirine çarpıyor. Dediklerine göre, siyah otomobil kaza sonrası kaçıyor. 4 yaralı var." diye konuştu.
GdS_7gHIk0q-lF6J24VZlw.jpg

7cpMTR6L_E-PAoWhHpIdzQ.jpg

Üst Alt