Haber TOKİ 42 ilde 182 konutu açık artırma ile satışa sundu: TOKİ açık artırma ne zaman, hangi illerde yapılacak?

TOKİ 42 ilde 182 konutu açık artırma ile satışa sundu: TOKİ açık artırma ne zaman, hangi illerde yapılacak?

Toplu Konut İdaresince (TOKİ), 42 ilde 182 konut, açık artırma yöntemi ile satışa sunuldu. TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek açık artırma sürecinin ayrıntıları paylaşıldı. Peki, TOKİ açık artırma ne zaman, hangi illerde yapılacak?

TOKİ açık artırma 2023 || Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 42 ilde 182 konutu açık artırma ile satışa sundu. Açık artırma 01 Ağustos 2023 Salı günü saat 10.30’da yapılacak. Açık artırma Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten ( ) teklif verilebilecek.
Ogx3oWVamky6zTUtB1JBLw.jpg

HANGİ İLLERDE SATIŞA SUNULDU?

Alıcılar, Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde satışa sunulan konutlara %25 peşin 120 ay vade ile sahip olabilecekler. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru yapılabilecektir. Ayrıntılı bilgilere ile internet adreslerinden ve 444 86 54 ile 0 212 608 15 00 numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.
 
Üst Alt