Haber Tom Cruise'un yeni sevgilisi: Sosyetik Rus model Elsina Khayrova

Tom Cruise'un yeni sevgilisi: Sosyetik Rus model Elsina Khayrova

Hollywood süperstarı Tom Cruise'un aşk hayatıyla ilgili spekülasyonlar, Rus sosyetesinden eski model Elsina Khayrova ile görülmesinin ardından tekrar alevlendi.

RmnLX7zpLUGTdnorQz-zlw.jpg

Tom Cruise geçen cumartesi Londra'daki bir partide, önde gelen bir Rus milletvekilinin kızı ve elmas ticareti yapan bir oligarkın eski karısı olan 36 yaşındaki eski model Elsine Khayrova ile yakınlaşırken görüntülendi.
dk_HwuKUdUWbtngA2Xfdpw.jpg

Partideki bir kaynağın açıklamasına göre 61 yaşındaki ünlü oyuncu Cruise ve model Khayrova "ayrılması imkansız açıkça aşık bir çift" gibi görünüyordu.
9whwWMaLi0mSVADyu2EDEQ.jpg

İki çocuk annesi Khayrova yakın zamanda gizlediği sosyal medya hesabında bir Rus sosyetesinin sık sık ziyaret etmesi beklenebilecek her yerde poz verirken çekilmiş fotoğraflarını yayınlıyordu: Paris, Venedik, San Tropez, Monte Carlo, Katar ve Kaliforniya... Ancak bir İngiliz vatandaşı olarak Londra onun ana uğrak yeri gibi görünüyor.
dIBiFjYBhUykf6s1BO4xrw.jpg

Eski model ünlü oyuncu Tom Cruise ile de Londra'nın Mayfair bölgesindeki bir partide görüntülendi. İddiaya göre çift, Grosvenor Square'deki partiye beraber gitti ve partiden erken ayrıldı. Khayrova, yakın zamana kadar uluslararası arabulucu ve elmas tüccarı olan Rus iş adamı Dmitry Tsvetkov ile evliydi. Çift, on yıldan fazla süren evliliklerinin ardından geçen yıl, Khayrova'nın kocasından boşanma talebinde bulunması üzerine ayrılmıştı.
Xf_estEG30a04THNYaK14w.jpg

Çift sert bir boşanma süreci geçirdi. Khayrova eski kocasından önemli miktarda mal varlığını saklamakla suçlandı. Khayrova, mal paylaşımı sırasında yaklaşık 1 milyon sterlin değerindeki 150'den fazla çantadan oluşan büyük çanta koleksiyonunu saklamakla suçlanmıştı.

 
Üst Alt