Nasıl Yapılır - Mobil

Instagram Hesap Dondurma 2018

Instagram Hesap Dondurma 2018

Instagram dondurma işlemini hem bilgisayardan hem de telefondan nasıl yapacağınızı anlatacağız. Instagram hesap dondurma işlemini bilgisayardan veya telefonunuzda bulunan internet tarayıcısını kullanarak yapabilirsiniz. Instagram uygulamasında ise instagram dondurma seçeneği maalesef yoktur. Uzun süre önce paylaştığımız instagram besiktas escort dondurma yazımıza gelen yüzlerce kullanıcı yorumuna Instagram Dondurma yazımızdan bakabilirsiniz.

instagram

Instagram hesabını silmek yerine hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz. Instagram dondurma denilen bu işlem sonrasında profiliniz gizlenecek, beğeni ve yorumlarınız geçici olarak kaldırılacaktır. Hesabınıza tekrar giriş yaptığınız zaman dondurmuş olduğunuz instagram hesabınız tekrar aktif hale gelecek, paylaştığınız fotoğraflar, videolar, beğeniler ve yorumlarınız geri gelecektir.

Instagram Hesap Dondurma

  • Yandaki instagram dondurma linki ne tıklayın.
  • Açılan sayfada “Hesabını neden kapatıyorsun” sorusuna menüden istediğiniz bir cevabı seçin.
  • Devam etmek için kutucuğuna Instagram hesabınızın şifresini yazın.
  • Altta yer alan Hesabımı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayın. Ve açılan onay penceresini onaylayın.

instagram

Telefondan Instagram Hesap Dondurma

Telefondan instagram dondurma işlemini sizler için videolu olarak anlattık. Aşağıdaki videodan instagram dondurma işleminin telefondan nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Instagram dondurma işlemini gerçekleştirdiğinizde, bu işlem 24-48 saat arasında sürmektedir. Bu süre içinde instagram hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda kullanıcı bulunamadı veya şifre yanlış hatasıyla karşılaşırsınız.
  • Dondurduğunuz instagram hesabını aktifleştirmek için hesabınıza telefondan giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Instagram hesabınızı haftada 1 kez dondurabilirsiniz. Yani dondurup açtığınız instagram hesabını tekrar dondurmak için 1 hafta beklemeniz gerekmektedir.
  • Instagram hesabınızı dondurmadan önce kesinlikle şifrenizi unutmamanız gerektiğini bilin. Çünkü dondurduğunuz instagram hesabının şifresini hatırlatma veya şifresini yenileme seçeneği bulunmamaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu