Nasıl Yapılır - Mobil

Youtube Yardımlaşma Ağı – HİT PRO

YoutubeYoutube Yardımlaşma Ağı – HİT PRO

Evet arkadaşlar sizlere güzel bir uygulamayı tanıtacağım. Öncelikle uygulamanın yapımcısı ben DEĞİLİM. Bunu söyleyerek uygulamayı incelediğim kadarını sizlere anlatacağım. Uygulama sayesin de Youtube kanalınızda yer alan videoları doğal olarak izleme elde edebilirsiniz.

hit-kazan

Peki bu ne demek oluyor ? Uygulama bir ağ kuruyor bu ağda bir sürü kullanıcı var ve ağda kayıtlı kullanıcılar uygulama sayesinde ekli olan videoları arka plan da izlemiş oluyor. Bot değil her kullanıcı gerçek ve insan makina yada bilgisayarlar üzerinden gelen yapay hit yada izleme değil. Organik izleme yapmanızı sağlayan çok başarılı bir uygulam. Uygulama kullanım mantığından biraz daha bahsetmek gerekirse, günlük görevleri tamamlayarak kredi kasıyorsunuz, kazanmış olduğunuz krediler ile eklemiş olduğunuz video linkini izletebiliyorsunuz. Ayrıca arka planda sizde çeşitli sürelerde video izliyorsunuz, tıpkı sizin videolarınızı başka kullanıcıların izlediği gibi.

Çıkan reklam görevleri 20 Kredi sağlarken arka planda izlediğiniz videolar 5 Kredi sağlamaktadır. Android Mobil Cihazlarda ve Windows işletim sisteminin yanı sıra IOS da uygulama çalaşmaktadır. Aşağıda uygulamanın web sitesinin adresini vereceğim oradan cihazınıza uygun olanı indirebilirsiniz.

[su_spoiler title=”İNDİR” style=”fancy” icon=”folder-1″][su_members message=”Bu içerik sadece kayıtlı kullanıcılar içindir. Lütfen %login%.” login_text=”Giriş/Kayıt” login_url=”https://www.tkbilgin.com/giris-kayit-sayfasi/”]LİNK[/su_members][/su_spoiler]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu