HaberMobil Teknoloji

KAAN N2 Akıllı Telefon Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

KAAN N2 Akıllı Telefon Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

Ergonomik tasarımı sayesinde, tek el ile kullanabilme özelliği olan KAAN N2 akıllı telefonun teknik özellikleri ve fiyatı ne kadar?

kaan-n2

KAAN akıllı telefon modeli serisinin en dikkat çekici özelliği Türkiye’nin yerli akıllı telefonu oluşu. Ancak onu ön plana çıkaran tek özelliği yalnızca yerli telefon olması değil. Aynı zamanda gelişmiş seviyelere ulaşan sistem özellikleri de KAAN N2 için olumlu bir ön izlenim bırakıyor.

Türk piyasasında dikkat çekmeyi başaran KAAN N2 akıllı telefon modelinin satış fiyatı ve teknik özellikleri piyasaya sunuldu. KAAN N2’yi bir adım daha öne çıkarmak isteyen üreticinin telefonda yer verdiği çift kamera özelliği de dikkat çekici.kaan-n2

KAAN N2 Teknik Özellikleri

3GB RAM, 8 Çekirdekli 1.5 GHz işlemci, 5.7 inç 1440 x 720 piksel ekran, 8-13 MP & F/2.0  kamera özelliklerine sahip.  Metal gövdesiyle dikkat çeken KAAN N2’nin parmak okuyucusu da arka kısımda yer alıyor.

Özellikle belirtmek gerekiyor ki KAAN N2’nin parmak okuyucusu yalnızca tuş kilidini açmak için tasarlanmamış.

Aynı zamanda gelen çağrılara cevap verme, ekran geçişi, uygulamalara erişim, kamerayı açma ve fotoğraf çekme gibi işlevlere de sahip.

KAAN N2’de yer alan diğer özelliklerse; 300 mAh batarya, Android 7.0 işletim sistemi ve 4.5G desteği olarak sıralanmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu