HaberMobil Teknoloji

Kasım 2020 AnTuTu, En Performanslı Telefon Listesini Açıkladı

AnTuTu amiral gemisi ve orta segment modeller için en performanslı telefon listesini yayınladı. Listede yer alan cihazlar son zamanlarda kullanıcıların takip ederek almış olduğu cihazlar olmaya yeniden devam etmektadir. Sizlerde yeni cihaz alırken bu tip makaleler ile Youtube cihaz karşılaştırmalarını takip ediniz.

Herkes tarafından bilinen popüler benchmark platformu AnTuTu her ay olduğu gibi Kasım 2020 için de en performanslı telefon listesini paylaştı. AnTuTu amiral gemisi ve orta segment modeller için iki farklı liste yayınlandı.

[su_label type=”warning”]Amiral Gemisi Modeller[/su_label]

AnTuTu, Kasım 2020 en performanslı amiral gemisi modeller listesinde ilk sırayı Kirin 9000 işlemciye ve 12GB RAM’e sahip Huawei Mate 40 Pro+ aldı. İkinci sırada ise aynı şekilde Kirin 9000 işlemciye ve 8GB RAM’e sahip Huawei Mate 40 modeli yer alıyor. Üçüncü sırada Snapdragon 865 işlemciye ve 16GB RAM’e sahip Xiaomi Mi 10 Ultra modeli bulunuyor. Dördüncü ve beşinci sırada ise Vivo’nun Snapdragon 865 işlemciye sahip iQOO 5 ve 5 Pro modeli karşımıza çıkıyor

[su_label type=”warning”]Orta Segment Modeller[/su_label]

AnTuTu, Kasım 2020 en performanslı orta segment modeller listesinde ilk sırayı MediaTek’in Dimensity 820 işlemcisine sahip Redmi 10X 5G modeli alıyor. İkinci sırada ise Kirin 985 işlemciye sahip Nova 7 Pro bulunuyor. Dimensity 820 işlemcili Redmi 10X Pro 5G’nin üçüncü sıraya gerilediği anlaşılıyor. Listenin aşağısında ise Kirin 985 işlemciye sahip orta segment modeller bizleri karşılıyor. Orta segment akıllı telefon modelleri arasında en iyi performansa sahip işlemcinin Dimensity 820 olduğunu söyleyebiliriz.

microsoft project 2019

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu