Magisk ve Magisk Manager Güncelleme Geldi !

CaN NVRZ 12 Ekim 2019 23:29

Güncellenen Magisk bazı açıkları ve hataları giderilmiş gibi karşımıza çıkıyor. Edinilen bilgilere bi önceki sürümlerde yetkiye geç cevap verme hatası ve buna benzer bir takım hatalar azda olsa bu sürümde giderilmiş duruyor.

 

Magisk ve Magisk Manager bugün kararlı bir güncelleme aldı. Cihazlarında Magisk versiyonları kurulu olanlar güncellemeye göz atmanızı tavsiye ederim. Magisk Kök dosyaları Versiyon 20.0 yükselir ken Magisk Manager ise Versiyon 7.3.5 sürümüne yükseltilmiş tir.

Magisk, artık önceden SuperSu olarak bilinen root uygulamasının yerini almış olan yetki vermeye yarayan güzel bir uygulama. Root lu cihazlarda olmazsa olmaz uygulamaların ilk başında gelmektedir. Nedeni ise bu uygulama sayesinde diğer uygulamlara kök erişim izni verilmektedir. Kısaca cihazınızın root yetkisi kazandırmak istiyorsanız ilk öncelik Magisk ve Magisk Manager kurmanız.

Güncelleme Sonrası Yenilikler Arasında en çarpıcı özellik Android 10 desteği oldu. Yakın zamanda cihazlara servis edilen Android 10 kullanıcıları eğer isterlerse artık cihazlarını Root edebilecekler.

 

Önemli : Root işlemi nasıl yapılır ve Root Nedir konuları ile alakalı bir bilgi sahibi değil iseniz öncelikle bu konuda bir bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim.

 

İNDİR
Bu içerik sadece kayıtlı kullanıcılar içindir. Lütfen Giriş / Kayıt.

android 10 Magisk Magisk Güncelleme Magisk Manager Root Araçları

Tüm hakları saklıdır © 2022

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro