Android SystemHaber

Samsung Galaxy S10 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme

Samsung’un en güncel ve en iyi cihazlarından biri olan Galaxy S10 Plus ekran içi ön kameranın yanı sıra ekran içi parmak izi okuyucusu ile de Samsung’un ilklere yer verdiği bir cihaz olmuştu. Şuanda ülkemizde 6500 Türk Lirası civarında bir fiyat etiketi ile satışta olan Galaxy S10 Plus müşterileri her özelliği ile memnun etmeyi başarabiliyor.

S10-plus-root

Bu yazımda sizlere Galaxy S10 Plus root atma ve Galaxy S10 Plus twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor kısaca ondan bahsedeceğim. Öncelikle aşağıdaki işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir hatadan ben veya sitemiz sorumlu değildir. Bu işlemlerin ardından telefonunuz garanti kapsamı dışında kalacaktır. İşlemlere başlamadan önce mutlaka telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın.

Samsung Galaxy S10 Plus TWRP Yükleme

Öncelikle BURAYA tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. BURAYA tıklayarak Galaxy S10 Plus twrp dosyasını indirin ve bilgisayarda bir klasör içerisine atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses kısma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutun. Karşınıza uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Download moduna geçtikten sonra kablo ile telefonu bilgisayara bağlayın. Odin programını açın.

Ayarları yukarıdaki gibi yapın fakat auto reboot seçeneğinde yer alan tiki kaldırın yani auto reboot olmasın. Ardından AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz Galaxy S10 Plus twrp dosyasını bulun ve seçin. Start butonu ile yükleme işlemini başlatın. Yüklemenin ardından telefonu bilgisayardan ayırın ve yeniden başlatın. Galaxy S10 Plus twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.

Samsung Galaxy S10 Plus Root Atma

TWRP yükleme işlemini bitirdikten sonra BURAYA tıklayarak Galaxy S10 Plus root atma için gerekli olan Magisk 19 dosyasını indirin ve telefonun hafızasına atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutun. Karşınıza twrp ekranı gelecektir. Buradan yükle 8 Install ) kısmına girerek indirmiş olduğunuz magisk 19 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemenin ardından telefonu yeniden başlatın. Galaxy S10 Plus root işlemi başarıyla bitmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu