e
sv

Spotify Kullanıcı Adı Değiştirme

avatar

Tek Bilgin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify Kullanıcı Adı Değiştirme 8

Bir çok sosyal medya hesabında kullanıcı adı değiştirmek mümkünken Spotify kullanıcı adı değiştirme işlemi Spotify üzerinden yapılamamaktadır. Bunun yerine başka bir yöntem size önereceğiz.

Spotify, dünya çapında milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe anında erişebilmeni sağlayan bir dijital müzik, podcast ve video aktarma hizmetidir. Spotify, Sony, EMI, Universal gibi dünyaca ünlü plak şirketlerine kayıtlı, seçilmiş müziklerin, herhangi bir kısıtlama olmadan dinlenmesine olanak veriyor.

Downloading do not turn off target hatası çözümü

Bu yazımızda genellikle Samsung yada Nexus telefon modellerinde ortaya çıkan Downloading do not turn off target hatası çözümünü ele alacağız. Android cihazlarda...

Spotify Kullanıcı Adı Değiştirme

Şu an için Spotify kullanıcı adı değiştirme işlemini yapmak mümkün olmamaktadır.  Peki neden?

Spotify kullanıcı adı değişme konusunda yaptığı açıklamalarda, rastgele verilmiş olan kullanıcı adının güvenlik nedeniyle oluşturulduğunu, kullanıcıların hesaplarına giriş konusunda herhangi bir sıkıntı yaratmayacağını ve bunun sisteme kolaylık sağladığını söylüyor.

Ancak isterseniz Spotify kullanıcı adı değiştirme yerine Facebook ile giriş yaparak görünen adınızı değiştirebilirsiniz.

Spotify hesabı oluştururken size iki seçenek sunulmaktadır. E-Posta ile kayıt olma ve Facebook ile bağlanma. Eğer e-posta adresiniz ile Spotify hesabı oluşturursanız, Spotify kullanıcı adınız rastgele rakam ve harflerden oluşacaktır. Ancak spotify hesabı oluştururken Facebook ile Oturum Aç seçeneğini seçerseniz, facebook’daki adınız Spotify’de görünen adınız olacaktır.

Adım 1 :

İlk olarak cep telefonumuzdan Spotify uygulamasını açıyoruz.

Adım 2 :

Yukarıda sağ köşedeki “Ayarlar” simgesine basıyoruz.

Adım 3 :

Burada aşağıdaki “Sosyal” kısmına giriyoruz.

Adım 4 :

Karşımıza çıkan “Facebook’a Bağlan” bölümüne basarak Spotify uygulamamızı Facebook’a bağlıyoruz.

Bu işlem sizin Spotify uygulamasında görünen adınızı değiştiriyor. Spotify kullanıcı adı ise aynı kalıyor.

 • Site İçi Yorumlar
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478