Android SystemHaber

Xiaomi Mi 11 Lite için Google Kamera indir (GCam 8.1 APK)

Bir Xiaomi Mi 11 Lite cihazınız varsa, artık Google Kamera’nın en son çalışan bağlantı noktasını (GCam) indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

[su_note note_color=”#f8bd28″ radius=”1″]NOT : GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.[/su_note]

Aşağıda, Xiaomi Mi 11 Lite ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 10 ve Android 11 sürümlerinde çalışmaktadır.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indir

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve Mi 11 Lite üzerinde düzgün çalıştığı gözlemlenmiştir.

[su_label type=”important”]Xiaomi Mi 11 Lite için BSG GCam 8.1 APK:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: BSG GCam 8.1 APK” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_label type=”important”]Arnova8G2 GCam 8.1 APK for Xiaomi Mi 11 Lite:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: Arnova8G2 GCam 8.1″ style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_service title=”Google Camera GCam 8.1’i Xiaomi Mi 11 Lite’a Yükleme Yöntemi” icon=”icon: download” icon_color=”#fb201a” size=”24″][/su_service]

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Mi 11 Lite için birden fazla Google Kamera çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemekten geçmektedir. Bunun hangisinin iyi oludğuna siz karar vereceksiniz.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve her ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulamayı başlatmak için uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

[su_label type=”warning”]Google Kamera’yı Xiaomi Mi 11 Lite’da kullanma[/su_label]

 

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu