Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra için Google Kamera indir (GCam 8.1 APK)

CaN NVRZ 2 Nisan 2021 01:15

Bir Xiaomi Mi 11 Pro ve Ultra’ya sahipseniz, artık Google Kamera’nın (GCam) en son çalışan sürümü, bağlantı noktasını indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiricileri sayesinde mümkün olmuştur.

Mi 11 Pro / Ultra, Xiaomi’nin 2021 için amiral gemisi telefonu. 1440 x 3200 piksel çözünürlüğe sahip 6.81 ″ AMOLED ekrana, MIUI 12.5 kaplamaya sahip Android 11, Snapdragon 888 Yonga seti, 8 / 12GB RAM yapılandırması, 128 / 256GB dahili depolama, arkada üçlü kamera düzeni, 20 MP ön kamera ve 4600 mAh pil kapasitesine sahip profesyonel nitelikte bir cihazdır.

Mi 11 Pro / Ultra için en son Google Kamera sürümü GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi Mi 11 Pro / Ultra’ya yükleyebilirsiniz. Mi 11 Pro / Ultra için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte geliyor. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunuyor ve daha fazlası bu yeni sürümde sizlere sunuluyor.

NOT : GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.

Aşağıda, Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 10 ve Android 11 sürümlerinde çalışmaktadır.

Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra 5G için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indir

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve Mi 11 Pro / Ultra’da düzgün çalışması gerekiyor.

Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra için BSG GCam 8.1 APK:

İndir: BSG GCam 8.1 APK

Arnova8G2 GCam 8.1 APK için Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra:

İndir: Arnova8G2 GCam 8.1

Google Camera GCam 8.1'i Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra'ya Yükleme

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Mi 11 Pro / Ultra için birden fazla Google Kamera çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemektir.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve her ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulamayı başlatmak için uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

Google Kamera’yı Xiaomi Mi 11 Pro / Ultra’da Nasıl Kullanılır?

 

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

 

GCam GCam 8.1 Google Kamera Xiaomi Mi 11 Pro Xiaomi Mi 11 Ultra

Tüm hakları saklıdır © 2022

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro