HaberSosyal Medya

Youtube Kariyerinizi Yeniden İnşa Edin!

Youtube organik izlenme süresi ve abone sayısı almanın Youtube kariyerinize ne gibi katkıları olacağından söz edeceğiz. Ayrıca bu hizmetleri ayrıcalıklı olarak sunan bir keşfimiz de var. Yeni nesil iş ağı ve etkileme gücünü şekillendiren sosyal medya, düzenli içerik paylaşımı, doğru trendlerin takibi ve modern bir marka trendi oluşturan kullanıcılar için popülerlik kapılarını aralıyor. Dünyanın en popüler video içeriği arama motoru Youtube ise, aktif olarak 2 milyar kullanıcı tarafından kullanılan ve her gün milyonlarca yeni video yüklenen bir platform. Peki, bu yoğun rekabette herkes için yeterince alan var mı? Pazarın rekabet ve çok sayıda içerik üretim stili ile yoğunlaştığı bir dönemde popülaritenizi, beğeni sayınızı, izlenme sürenizi arttırarak gelişim sürecinizi kısaltmak mümkün mü? Youtube organik izlenme süresi ve abone sayısı arttırma alarak elbette mümkün.

İlgili Makaleler

İçeriğin devamında bu tür hizmetleri almanın Youtube kariyerinize ne gibi katkıları olacağından söz edeceğiz. Ayrıca bu hizmetleri ayrıcalıklı olarak sunan bir keşfimiz de var. Youtubemarket.net’ten de söz ederek hızlıca işleminizi tamamlamanızı sağlayacağım!

Youtube İzlenme Süresi Satın Almak Zararlı Mı?

İzlenme süresi, Youtube algoritmalarına paylaştığınız içeriğin ne kadar yararlı olduğunu ve hedef kitleye ne kadar hitap ettiğini göstermenin en güçlü yollarından biridir. Dahası, güncel gereklilikler Youtube üzerinden para kazanabilmek için ilgili kanalın en az 4000 saatlik bir izlenme süresine sahip olması gerektiğini söylüyor. Para kazanma aşamasına hızlıca geçmek isteyenler de, kanalının otorite değerini yükselterek öne çıkma şansını arttırmak isteyenler de sıklıkla Youtube izlenme süresi satın almayı tercih ediyorlar.

  1. Youtube izlenme süresi, Youtube algoritmalarının ilgili diğer videoların sağ akışında hedef kitlenize sizi önermesine yardımcı olabilir.
  2. Kısa vadede elde edilen yüksek izlenme süresi, videonuzun Trending sayfasına çıkarak çok daha geniş kitlelere ulaşmasına olanak tanıyabilir.
  3. Popülerleşen videonuz, daha fazla kullanıcının karşısına çıkmanıza olanak tanırken aynı zamanda bu hizmeti satın almadığınız videolarınızın da izlenmesine yardımcı olur.

Youtube İzlenme Süresi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Youtube izlenme süresi satın alırken, hizmetin aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olmanız oldukça önemli:

  1. Seçtiğiniz videolara iletilen izleyicilerin kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu, izleyici olarak size yönlendirilecek olan hesapların bir kullanım geçmişlerinin olmasını ve gerçek olmalarını gerektirir.
  2. Youtube izlenme süresini yeterince arttırabilmek, tekil izlenme süresinin de belirli bir oranın üstünde olmasını gerektirir. Her bir izleyicinin otuz saniye ile 5 dakika arasında videonuzda zaman geçirmesi ortalamanızı arttırır ve Youtube algoritmaları için iyiye işaret eder.
  3. Youtube izlenme süresi satın aldığınız sağlayıcının sizden hesap bilgilerinizi talep etmemesi, Youtube kariyerinizin devamı için hayati önem taşıyor. Hesabınızı başkaları ile paylaşarak marka kimliğinizi tehlikeye atmayın. Bunun yerine, yalnızca ilgili videonun linkini paylaşarak ödeme yapabileceğiniz ve size kısa süre içerisinde izlenme sürenizi gönderen sağlayıcıları tercih edin.

Sizi zahmetten kurtarayım, şimdi tavsiye zamanı.

Son dönemlerin yükselen trendi Youtube’ta bu hizmeti veren favori sağlayıcım YoutubeMarket.net oldu. Firmanın sunduğu izlenme satın alma alternatifleri, hiçbir şekilde Youtube izlenme botları ile ya da spam işlemlerle gerçekleşmiyor. Bu da kanalınızın prestijine hiçbir zarar vermeden işleri hızlı şekilde halledebilmek anlamına geliyor. Bunun yanı sıra, firmanın ödeme süreçlerinde 256 bit SSL kullanması da yaptığınız alışverişi son derece temkinli ve güvenli hale getiriyor. Online dolandırıcılığın bu kadar popüler olduğu bir dönemde ödeme bilgilerinizin kopyalanması büyük bir problem olurdu, öyle değil mi?

1000’den 100.000’e kadar farklı paketler halinde Youtube izlenme süresi satın alabileceğiniz bu platforma bir göz atın.

Ufak bir uyarı: Bu hizmeti satın almadan önce Youtube kanalınızda yeterince video olduğundan emin olun. Benim tavsiyem, yüksek kaliteli en az 5 video paylaşmış olmanız olacaktır. Bu, aldığınız hizmetin sonuçlarını da görmenizi kolaylaştırır.

Peki Ya Youtube Aboneleri? Youtube Abone Satın Alma Hizmetleri Nedir?

Yeterince güçlü içerikler organik olarak artan izlenme süresi ve adım adım yükselen bir abone sayısı anlamına geliyor. Bundan erinmediğinizi biliyorum fakat özellikle ilk süreçlerde ve abone sayısının adeta sabitlenip hareketsiz hale geldiği orta süreçlerde güçlü bir abone roketi işinize yarayabilir.

Benim için de aynı görevi gördü.

Yeterli sayıda Youtube aboneye sahip olmanın kanalınız için yararlarından söz edelim:

  1. Youtube abone sayısı, tüm diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilen bir bilgidir. Yeterince aboneye sahip olmak ise talep ve tercih edilen bir kanal olduğunuza dair önemli bir alt metni izleyicilere sunar. Unutmayın, takipçi takipçiyi çekecek ve size popülerlik kazandıracaktır.
  2. Youtube abonelerinizin artışı, Youtube algoritmalarının da bayılacağı bir gelişme! Özellikle Youtube abone bot ya da spam abone satın alma Youtube yöntemleri ile değil, tamamen organik ve gerçek hesaplar ile size gönderilen takipçiler, kanalınızın total kalitesini gerçek manada arttırabilir. Artan aboneler ise Youtube’a malum mesajı veriyor: Burada çok değerli ve kullanıcılara hitap eden bir şeyler var.

Youtube Gerçek Abone Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Youtube abone hilesi gibi yöntemlere başvurmak yerine tam olarak organik hesaplarla size takipçi gönderen platformları tercih edin. Bu sayede kanalınızın prestij ve kalitesini de riske atmamış olacaksınız. Aşağıda güvenilir gerçek abone satın alım süreci boyunca dikkat etmeniz gereken detaylardan söz ettim. Siz de göz atın:

  1. Tercih ettiğiniz sağlayıcının yüzde yüz gerçek ve organik hesapları size gönderiyor olması son derece değerli bir detay. Bu, kanalınızın spam içerikten tamamen korunması anlamına geliyor.
  2. Youtube abone satan yerlerin arasında sizin tercih ettiğiniz firmanın, ödemeleri güvenli bir şekilde satın alıyor olması son derece önemlidir. Bunun için 3D ödeme yöntemlerinden yararlanan ve çeşitli şifreleme sistemleri ile ödeme bilgilerinizi güvence altına alan bir firma tercih edin. Unutmayın, satın aldığınız hizmetin Youtube tarafından resmi olarak desteklenmiyor olması, satın alım yaparken güvende olmamanın kaderiniz olduğu anlamına gelmez. Legal olarak organik hesaplar ile hizmet satan platformlar güvenliğinizi sağlayarak sizlere adım adım artan abone sayısı sunabilir. Üstelik Youtube abone gönderimi yaparken sunulan adım adım yükselme görüntüsü, çok daha organik bir popülerleşme sürecine işaret edecektir.

Tüm bu özelliklere sahip olan gerçek Youtube abonesi satın alma hizmetleri ile YoutubeMarket.net, benim bir numaralı tercihim haline geldi. Sundukları fiyat / performans oranı yüksek paketleri ile YoutubeMarket.net, 100 aboneden 1000 aboneye kadar oldukça kolay ve hızlı bir şekilde talep oluşturabilmenize olanak tanıyor. Üstelik firmanın hizmetleri 30 gün boyunca garantili olarak sunuluyor. Bu da şu anlama geliyor: Eğer 30 gün içinde yapılan gönderimin yüzde 20’den fazlası kaybedilirse, firma bunu telafi etmekle mükellef. Son derece kullanıcı dostu bir uygulama!

Youtube Abone Satın Almak Mantıklı Mı?

Başarı adımlarını daha hızlı tırmanarak hedeflediğiniz kitle önünde prestijli bir imaj yaratmak için, Youtube abone satın almak son derece mantıklı bir tercih olabilir. Fakat 1000 abone hilesi Youtube, 4000 saat kuralı için hileler gibi yöntemlere başvurmanız halinde, kanalınızın spam olarak işaretlemesi riskini arttırmış oluyorsunuz. Bu da oldukça dezavantajlı bir durum. Bu yüzden eğer abone satın alma sürecinin mantıklı olmasını istiyorsanız iyi bir firma tercih etmek bir zorunluluk.

Youtube Abone Satın Almanın Zararı Var Mı?

Teoride herhangi bir zarar yok. Çünkü yeterince prestijli firmalardan Youtube 1000 abone satın aldığınızda, aboneler size saniyeler içerisinde gönderilmez. Adım adım artış sağlanarak hem profilinizi inceleyenlerin hem de Youtube algoritmalarının gözünde bir prestij koruması yapmaya çalışılır. Fakat tercih edeceğiniz firma Youtube bot takipçi satıyorsa, bu gönderim size toplu şekilde yapılır ve bu bot abone listesi kanalınızın etkinliğine zarar verir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu