HaberMobil Teknoloji

Amazon Türkiye’de Reeder fırsatı!

Amazon Türkiye’de Reeder fırsatı!

Reeder

Yerli marka olarak “en çok satan” ünvanını alan reeder, tablet ve telefon kategorisindeki modellerini, online alışveriş sitesi Amazon Türkiye üzerinden kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’de üretim yapan teknoloji markası reeder’ın Amazon Türkiye üzerinden telefon ve tablet kategorisinde birçok modeli yer alıyor.

Bu modeller ve onlara uygun aksesuarların Amazon Türkiye ile yapılan işbirliği ile satışa sunulmasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulanan reeder kurucu ortağı Sezen Sungur Saral; “Türkiye’de, Eylül ayında faaliyete geçen Amazon Türkiye kullanıcıları ile buluşmaktan son derece memnunuz.

Amazon Türkiye’de reeder fırsatı!

Teknolojimizi ülkemizde geliştirerek ülkemiz vatandaşlarının son teknolojiye sahip bilişim cihazlarına en uygun fiyata sahip olmalarına yardımcı olmayı misyon edinen bir şirketiz.

Çeşitli araştırmalarla tüketicilerimizin ihtiyaçlarını ortaya koyarak, onlara uygun kampanyalarla geniş dağıtım ağında buluşmaya devam edeceğiz. Yerli üretim yapan bir şirket olarak ülkemizin ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri, erişilebilir rakamlarla kullanıcılarımızla buluşturmaktan mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Türkiye’nin tablet bilgisayarı M7 Go, 7 inç ekran boyutuna sahip. Hem ön hem arka kameraları, 4 çekirdekli işlemci, 2200 mAh pil gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. 8 inç ekranlı M8 Plus tablet ve M10 Plus ise fiziksel klavye desteği olan tablet bilgisayar modelleri arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu