Nasıl Yapılır - Mobil

Android Cihazlarda Ortamda Çalan Şarkıyı Bulan Uygulama – SHAZAM

shazamAndroid Cihazlarda Ortamda Çalan Şarkıyı Bulan Uygulama – Nasıl Yapılır ?

Şimdi sizlere bahsedeceğim uygulama bir çok kişinin işini kolaylaştıracak güzel bir uygulama. Kendim de bu uygulamayı çok sık kullanıyorum. Diyelim ki bir alışveriş merkezindesiniz, müzik çalıyor ve çok hoşunuza gidiyor. Bu müziği kimin söylediğini ve müziğin ismini nasıl bulabilirsiniz ki ? Tabiki “SHAZAM” ile bulabilirsiniz.

 

Uygulamayı indirme safaından kullanam safasına kadar ağıdaki resimlerde sizlere gösterdim. Kullanımı basit ve anlaşılır. Yapmanız gereken öncelikle uygulamayı cihazınıza yüklemeniz ve daha sonra nasıl çalıştığını merak ediyorsanız bir müzik açıp dinlenmeniz yeterli olacak. Ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum tüm uygulamlarda olduğu üzere bu uygulamada bazen müzik bulma konusunda yetersiz kalabiliyor bu yüzden bolayı uygulamaya kabahat bulmayınız. Bu alandaki en başarılı uygulama olduğunu söyleyebilirim .

 

Shazam uygulaması geniş bir müzik ve video kütüphanesine sahip online bir müzik bulma uygulamasıdır. Uygulama sayesinde çeşitli ortamlarda dinlemiş olduğunuz ve begendiğiniz müziklerin kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Böylece kendi müzik kütüphanelerinizi oluşturmanız daha kolay olucaktır. Uygulamanın çalışabilmesi için Android Cihazınızın ya bir WİFİ ağına yada Mobil Veriye bağlı olması gerekmektedir.

Peki bu uygulama sadece müzik mi bulmaya yarıyor ? Tabiki de hayır içeriğinde bulunan müzikler ve videolar ile sizlere online müzik keyfi sunmak içinde tasarlanmış başarılı bir program .

Uygulamayı İndirmek için :
Google Play : TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu