Nasıl Yapılır - Mobil

Android Telefonlarda Silinen Whatsapp Mesajlarını Görme

Teşekkür ederim Android cihazlarınızda WhatsApp ile alakalı bir çok uugulama ve yöntem var buda onlardan biri. Uygulamayı kurduktan sonra WhatsApp dan gelen mesajları silinse dahi görme şansınızı size veriyor.

Whatsapp anlık mesajlaşma uygulaması hemen hemen tüm akıllı telefonlara girmeyi başardı. Bu uygulama neredeyse tüm haberleşme sistemini ele geçirdi. İş dünyası bile artık Whatsapp gruplarından yönetilir oldu. Durum böyle olunca hatalı olarak gönderdiğiniz mesajları geri alamıyordunuz. Geçtiğimiz günlerde Whatsaap’a gelen güncelleme ile artık hatalı olarak attığınız veya söylemekten vazgeçtiğiniz mesajları silebiliyorsunuz. Böylece olası bir pişmanlık durumunda sizi kurtarıyor. Ancak son kullanıcılar gelen bu mesajları farklı bir platformda tutarak atılan mesajları sonradan okuyabiliyor. Android işletim sistemli akıllı cep telefonu sahibiyseniz. Whatsapp’tan Herkesten silinen mesajları dahi sonradan okuyabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma mantığı aslında çok basit. Size Whatsapp’tan gelen mesaj silinse bile anında uygulamayı açıp oradan gönderilen mesajı okuyabiliyorsunuz. Bu uygulamayı yükledikten sonra, bildirim günlüğünü oluşturulur ve bildirim geçmişini istediğiniz zaman tam anlamıyla görüntüleyebilirsiniz. Bildirim Geçmişi Günlüğü uygulamasını yükledikten sonra aldığınız tüm bildirimleri kolayca yönetebilir, sıralayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Silinen mesajları ve geçmiş bildirimleri detaylı bilgilerle görebilirsiniz. Arama özelliği, tüm bildirim günlüğünden depolanan bildirimleri kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca sık kullanılanlara önemli bildirimleri ekleyebilir, geçmiş bildirimleri filtreleyebilir, bildirim geçmişini Metin dosyasına veya Excel dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Uygulama yi indirmek ve denemek istiyorsanız, aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Notification History Log İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ikvaesolutions.notificationhistorylo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu