Apple, 2019’da Üç Farklı iPhone Modeli Sunmaya Hazırlanıyor

CaN NVRZ 13 Ocak 2019 02:36

Geçtiğimiz yıl tanıtılan üç farklı iPhone ile kullanıcıları şaşırtan ve bir ilke imza atan Apple, bu sene de aynı politikayı izleyecek. Biri daha düşük ama ucuz olan iPhone Xr, Xs ve Xs Max için yenilenmiş versiyonlar gelmesi bekleniyor.

The Wall Street Journal tarafından sunulan raporda Apple’ın yine üç cihaz üzerinde durduğu ifade edildi. 2018 model iPhone’ların halef sürümlerini kullanıcılarla paylaşmak isteyen üretici, geçtiğimiz yılki iPhone’lardan istediği satış başarısını alamamıştı. Hatta buna bağlı olarak 2018’de büyük değer kaybedip en değerli üçüncü şirket konumuna gerilemişti.

iphone

Yeni kamera özelliklerine sahip bir iPhone Xr modeli duyuracağı düşünülen Apple’ın bu modeli yine LCD ekrana sahip olacak. Böylelikle diğer modellere göre daha ucuz bir iPhone sunmak isteyen Apple’ın ilk defa üç kamera kurulumunu kullanacağı iddia ediliyor. Huawei Mate 20 Pro’nun kameralarına benzer bir tasarımı sızdırılan şirketin üç kamera kullanma ihtimalinin düşük olduğu söyleniyor.

[ilgiliMakale icerik_id=”1130″]

Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmak istemeyen ABD’li üretici, iPhone Xs ve Xs Max’ın yeni versiyonlarında ise OLED ekran kullanacak. Yine her zamanki gibi en büyük yeniliğin kamera tarafında olacağı düşünülüyorken tasarım tarafında ise daha küçük çentikler gündemde.

Apple iPhone iphone xr iphone xs mobil teknoloji

Tüm hakları saklıdır © 2022

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro