Sosyal Medya

Başkasının Messenger konuşmalarını görme yöntemi


Sosyal medya programlarının sohbet uygulamaları sayesinde istediğimiz herkesle sınırsız sohbet edebilir, görüntülü görüşebilir ve mesajlaşabiliriz. Fakat çocuklarımızın ve sevdiklerimizin ya da partnerimizin Messenger uygulaması ile kimlerle konuştuklarını merak ettiğimizde, bunu yapabilmek için özel bir programa ihtiyaç duyarız. İşte bu yazıda başkasının Messenger mesajlarını görme için neler yapılabilir, bundan söz edeceğiz.

mSpy Programı İle Başkasının Facebook Mesajlarını Nasıl Okursunuz?

Başkasının Messenger mesajlarını okuma için mSpy gibi bir program kullanmak en etkili ve kesin yöntemdir. Bu program karşıdaki kişinin Facebook hesabına doğrudan bağlanmanızı sağlamasa da o hesabın tüm hareketlerini size detaylı bir rapor olarak bildirir. Üstelik takip ettiğiniz kişinin bundan haberi olmaz. Gelen ve giden mesajlardan rapor sayesinde anında haberiniz olur.

İlgili Makaleler

Facebook başkasının mesajlarını görme özelliği sayesinde istediğiniz bir kişinin hesabını ve özel mesajlarını mSpy programı ile eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Hatta silinen mesajları bile görüntüleyebilirsiniz. Messenger aktivitelerine uzaktan erişim sağlayan bu programın kurulumu dakikalar içinde gerçekleşir. Herhangi bir iPhone, iPad ya da Android cihazla uyumludur. En iyi ve güenilir olan Messenger takip uygulamasıdır.

Çocuklarınızın veya diğer sevdiklerinizin çevrimiçi güvenliğinden veya onlara zarar vereceğini düşündüğünüz kişilerle konuşacaklarından endişe ediyorsanız, veya mSpy Messenger casus yazılımı tam size göre. Yalnızca mesaj okumakla kalmayıp, arama kayıtlarını, kişiler listesini, görsel içeriğin tamamını, konum bilgilerini, her aktivitenin detaylarını tarih ve saatleriyle birlikte öğrenebileceğiniz bir casus takip programına sahip olacaksınız.

Ayrıca keylogger özelliğiyle hedef kullanıcının telefonuna girdiği bilgileri kaydederek hiçbir sorun yaşamadan hesaba erişim özelliği de sunmaktadır. mSpy uygulamasında bulunan bu özellik hem Android hem de iPhone telefonlar için geçerlidir. Çocuğunuzun telefonundaki her kelimeyi onun haberi olmadan izlemenizi sağlar. Böylece tehlikeli kişiler, internet zorbaları ve dolandırıcılardan anında haberdar olursunuz.

mSpy Programı Neden Kullanışlıdır?

İnterneti güvenli kullanmak, tehlikeli insanlardan, zorbalardan ve dolandırıcılardan sevdiklerinizi korumak için siz de bir takip programına gereksinim duyabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın kimlerle iletişim halinde olduğunu bilmek en doğal hakkınızdır. Başkasının Messenger mesajlarını okuma programı olan mSpy casus takip programı en kullanışlı yazılımlardan biridir. Çünkü:

  • 7/24 müşteri destek hattıyla dakikalar içinde hedef programa yüklenir ve hemen çalışmaya başlar
  • Uzaktan kontrol edilebilir ve telefonun geri planında görünmeden çalışır
  • Kişisel bilgilerin güvenliğini ve emniyetini garanti eder
  • Kontrol panelinize gönderilen bilgiler her beş dakikada bir güncellenir
  • Yalnızca Facebook Messenger değil, diğer sohbet programlarını da takip eder
  • Detaylı raporları sizin adınıza açılan mSpy hesabından sunar

Yukarıda saydığımız avantajların yanı sıra mSpy’ı en kullanışlı takip programı yapan özellikler arasında aramaların takibi, SMS mesajlarının okunması, konum takibi, multimedya dosyalarının görüntülenmesi, internet etkinliklerinin izlenmesi, e-posta ve takvim etkinliklerine ulaşım gibi diğer özellikler de bulunuyor. Bu nedenle mSpy yerine telefona fiziksel erişim sağlayarak Messenger mesajlarını okumak ya da zararlı yazılımlar kullanmak istemenize kesinlikle gerek yoktur.

Hangi Yöntemleri Kullanmaktan Kaçınmalısınız?

Başkasının Facebook mesajlarını okuma için bazı yöntemler vardır. mSpy’dan haberi olmayan pek çok kişi başka birine ait Messenger mesajlarını okuyabilmek için değişik yöntemlere başvurur. Örneğin kişi odada yokken ya da dikkati dağılmışken telefonunu alarak mesajlara bakmak gibi. Fakat bu yöntemle yakalanma riski çok fazladır. Üstelik zamanınız çok kısıtlı olacağından tüm mesajları detaylı olarak görmeniz de mümkün değildir.

Tam olarak işe yaramayacak olan bir diğer yöntem de Messenger’ını takip ettiğiniz kişiye sizin telefonunuzdan kendi hesabına girmesini önermektir. Böyle bir durumda karşıdaki kişi eğer bunu yaparsa, telefon ayarlarınızın durumuna göre onun şifresinin otomatik olarak kaydedilmesi mümkün olabilir ve daha sonra onun Messenger hesabına girebilirsiniz. Fakat büyük olasılıkla hedef kişi hesabının şifresinin kaydedilmesine onay vermeyecektir.

Diğer bir yöntem ise ‘’şifremi unuttum’’ seçeneğidir. Bir sosyal medya hesabınızın şifresini unuttuğunuzda, genellikle bazı güvenlik adınlarından sonra size şifreniz anımsatılır ya da yeni şifre belirlemeniz istenir. Bu güvenlik adımları cep telefonunuza SMS ile gelen bir kod olabileceği gibi, e-posta adresinize gönderilen bir link de olabilir.

Messenger mesajlarını okumak istediğiniz kişinin şifresini öğrenmek için bu yöntemi kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat şifreyi öğrenmek için size gönderilen kodu almak için Facebook Messenger ile bağlantılı olan e-posta adresine de erişiminizin olması gerekir. Eğer bu e-posta adresine erişemezseniz şifre yenileme işlemini yapamazsınız. Bu yöntemin dezavantajı, mesajları okumak istediğiniz Messenger hesabının şifresini değiştirmek zorunda kalmanızdır. Yani karşı taraf bunu fark ettiği anda şifresini yeniden değiştirecek ve siz de mesajlara düzenli erişimi kaybedeceksinizdir.

Sıraladığımız bu yöntemlerle ya bir kereliğine ya da çok kısa bir süre için mesajları okuyabilirsiniz. Bu durumda en güvenilir ve kesin çözüm mSpy casus takip programını kullanmaktır.

Sonuç

İster çocuklarınızın kimlerle konuştuğunu takip etmek isteyin isterseniz de partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığından emin olmak isteyin, Messenger mesajlarını okumak ve takip etmek için işinize yaramayacak yolları denemek yerine, size düzenli olarak rapor göndererek tüm mesajlara anında erişiminizi sağlayacak olan en iyi yol mSpy takip programıdır.

FORUM

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu