HaberSosyal Medya

Uzak Mesafeden Wi-Fi Bağlantısı Kurmak | 9.5 Kilometre

Geçtiğimiz günlerde Kanalını Severek Takip ettiğim Adana yeni eskortlar arkadaşım Mert (Help Mert) KUŞKAPAN güzel bir video çekerek, Ülkemizde güzel bir teknolojik atılma imza attı.

Wifi

İlgili Makaleler

Çekmiş olduğu videoda Bursa merkez de yer alan bir evden Uludağ’a internet sinyali gönderdi. Bu sinyal mesafesi kuş uçuşu 9.5km olarak hesaplandı. Bu mesafeden Uludağ da bir cafede İnternete normal hız değerlerinde bağlanan Mert yapmış olduğu bu video ile hem cihazın tanıtımını hemde izleyicilerine böyle bir teknolojinin varlığını göstermiştir. Günümüzde Ülkemizde bir çok YouTuber mevcut. Bu anlamda video çeken kişi sayısı ise bir İstanbul call girls hayli az. Mert ile bundan bir yıl önce bu cihaza benzer bir cihaz hakkında konuşmuş tuk. Mesafesi 50km ye yakın olduğunu söylemiş ve cihazın ne işe yaradığını kendisi söylemişti. Bunu ona hatırlattığım da ise bir sonraki video mesafesi daha fazla olan bir cihaz ile ilgili çekim ve bağlantı yapacağını söyledi.

İşlemler de bazı izin ve lisans olayları alınmış ve gerçekten video öncesi de sonrasında bir hayli emek gerektiren işlemler ve emekler le dolu olduğunu bana anlattı.

[ilgiliMakale icerik_id=”908″]

Bir çok haber kanalı bu konu ile alakalı sitelerinde haber yaparak genç ve deneyimli bir iş çıkaran arkadaşımıza destek olmuştur. Bu ve buna benzer faaliyetlerin devam etmesi için Help Mert in YouTube kanalına Abone olabirsiniz.

YOUTUBE KANALI : www.youtube.com

WEB SİTESİ : www.helpmert.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu