Nasıl Yapılır - Mobil

Call Of Duty Mobile v1.0.1 Ülkemizde Nasıl indirilir ve Oynanılır?

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Call Of Duty Mobil versiyon 2019 yılında yeni serisi çıktı. Fakat oyun sadece Hindistan’da oynanmaya açık olarak piyasaya sürüldü.

Call-Of-Duty

Oyunun yeni olması ve denenmesi için bu tip oyuncu firmaları genelde uzak doğu ülkelerini seçmektedir. Android kullanıcı kitlesine bakıldığı zaman da Hindistan mobil oyun deneyimi için ideal bir ülke.

[ilgiliUygulama icerik_id=”2126″]

PuBG mobil de bu şekilde uzak doğu ülkesinde ilk olarak yayına sunulmuş ve ülkenizde VPN ile oynanılmıştı. Daha sonra ülkemizde normal bir şekilde erişim sağlanmış ve yayınlanmıştı. Bu oyunda muhtemelen bu şekilde olacak.

[ilgiliMakale icerik_id=”2100″]

Şimdi gelelim bu oyunu ülkemizde nasıl indiririz ve oynarız kısmına. Oyunun öncelikle apk dosyası ve data dosyasını indirmememiz gerekiyor. Bu dosyaları indirdikten sonra, apk dosyasını kuruyoruz ve işlem bittikten sonra oyuna girmiyor çıkış yada tamam diyoruz. Daha sonra bi dosya yönetici vesilesiyle oyunun data dosyasını Telefon hafızasında Android / obb Klasörüne atıyoruz. Son olarak da artık işimiz VPN uygulamasında bitiyor. VPN uygulaması Hindistan sunucuların olduğu bir VPN uygulaması olmalı. Eğer Hindistan yoksa hiç bir şekilde uygulama açılmıyor, sürekli olarak Network yani sunucuya bağlanılamadı hatası veriyor. VPN işinide hallettik den sonra artık oyunu açıp oynayabiliyoruz.

Konumuzda geçen dosyaları sizinle paylaşacağım. Sizlerde oyunu deneyimlemek için anlatılan işlemleri yaparak oyunu oynayabilirsiniz.

Call-Of-Duty

Ülkemiz de resmi olarak ne zaman dağıtıma başlar bilinmiyor fakat bu tarih fazla geç olmayacağı kesin. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Oyun Dosyası

[ilgiliUygulama icerik_id=”2126″]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Programı Kapatın ve Sayfayı Yenileyiniz.