Root Magisk v26.1 Sürümü indir - Android Root

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 1,232

CaN

admin
Tepkime
4,708
532-4ae86c0299726c1f1b2964964ae34199.png

Magisk’in istikrarlı sürümü olan Magisk 26.1 çıktı. Bununla beraber, Magisk yenilendi ve SELinux sorunu çözüldü. Root erişiminin kötü niyetli kullanılmaması için de bazı değişiklikler yapıldı.

Magisk App: Magisk 26.0, Magisk uygulaması için bir dizi yeni özellik ve geliştirmeler içerir. Bu özellikler arasında otomatik güncellemeler, yeniden başlatma yönetimi ve isteğe bağlı Gelişmiş Mod bulunur.

Yeni Magisk modülleri: Magisk 26.0, bazı yeni Magisk modülleri içerir. Bunlar arasında Nethunter, Riru Core, Smali Patcher ve Vanced Manager gibi popüler modüller bulunur.

ADB köprüsü: Magisk 26.0, ADB köprüsünü Magisk ile uyumlu hale getirmek için bir dizi geliştirme içerir. Bu, cihazınızın ADB bağlantısını sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Güncellenmiş MagiskSU: MagiskSU, Magisk 26.0 sürümünde de güncellenmiştir. Bu, root erişimini daha da geliştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olur.

SELinux politikası: Magisk 26.0, SELinux politikası için bazı iyileştirmeler içerir. Bu, cihazınızda daha iyi bir güvenlik sağlar.

Kritik hata düzeltmeleri: Magisk 26.0, bazı kritik hata düzeltmeleri içerir. Bu, daha kararlı bir root çözümü elde etmenize yardımcı olur.

Bu yeni özellikler ve iyileştirmeler, Magisk 26.0'ı Android cihazları için daha da gelişmiş bir root çözümü haline getirir.

Screenshot_20230413_120532.png

Kötü niyetli UID yeniden kullanım saldırısının gerçekleştirilmemesini sağlamak için tamamen yeni bir paket izleme sistemi ekleyin.
Şunları kullanan paketler için Magisk uygulamasında UX’i uygun şekilde destekleyin ve uygulayın: sharedUserId.
Yaygın gayri resmi Magisk uygulaması “modları” ile mücadele etmek için kök yönetici APK imza doğrulamasını zorunlu kılın.
Magisk birçok kişinin farkında olmadan da cihazında yüklü olabiliyor. Bu yüzden cihazında Magisk var ise ne işe yaradığını bizlere sorabilir yada forum/blog da inceleme yapabilirsiniz.
4H61Vo0.png

Ekli dosyalar

• TeK Bilgin.apk
    150.8 KB · Görüntüleme: 5
  • Magisk [26.1].apk
    10.9 MB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

CaN

admin
Tepkime
4,708
Tepkime
285
Shamiko 7 yükleye bilirsiniz yada 6 olanı güncelleye bilirsiniz 26. Yada 26.1 tek sıktısı iki ses modülünü bir arada çalıştırmıyor bilginiz olsun misal dolby ile viber 25.2 dolby ve viber bir modül sayesinde beraber calışıyor ama bu modül 26 iş görmuyor şimdilik yaparsam nasıl olduğun hangi modül burdan yolarım

Tepkime
65
Selâmün Aleyküm. Bir sorunum var. Instagram hesâbım için hesâp analiz uygulaması yükledim. Uygulamayı açıp instagram girişi yapıyorum, analizleri falan yapıyor ve görüyorum. Fakat uygulamayı kapatıp tekrâr açmak istediğimde "rootlanmış bir cihazda bu uygulama çalışmaz" uyarısı verip kapanıyor uygulama. Magisk ayarlarında Zygisk'i aktif ediyorum, telefonu yeniden başlatıyorum ve Enforce DenyList'i aktif edip Configure DenyList'ten analiz uygulamasını seçip gizliyorum gûyâ. Fakat uygulama yine aynı uyarıyı verip açılmıyor. Root Switch adında bir uygulama telefonda root'u gizliyormuş. Onu da yükledim ve yine gûyâ root'u gizledim. Lâkin bu da işe yaramadı. Sırf bu analiz uygulaması yüzünden telefondan Magisk'i kaldırdım. Ben bu uygulamayı Magisk yüklü iken, telefon rootlu iken nasıl kullanabilirim yardım edebilir misiniz? @Tek Bilgin @kung @xxmustafacooTR

Tepkime
65
Selâmün Aleyküm. Bir sorunum var. Instagram hesâbım için hesâp analiz uygulaması yükledim. Uygulamayı açıp instagram girişi yapıyorum, analizleri falan yapıyor ve görüyorum. Fakat uygulamayı kapatıp tekrâr açmak istediğimde "rootlanmış bir cihazda bu uygulama çalışmaz" uyarısı verip kapanıyor uygulama. Magisk ayarlarında Zygisk'i aktif ediyorum, telefonu yeniden başlatıyorum ve Enforce DenyList'i aktif edip Configure DenyList'ten analiz uygulamasını seçip gizliyorum gûyâ. Fakat uygulama yine aynı uyarıyı verip açılmıyor. Root Switch adında bir uygulama telefonda root'u gizliyormuş. Onu da yükledim ve yine gûyâ root'u gizledim. Lâkin bu da işe yaramadı. Sırf bu analiz uygulaması yüzünden telefondan Magisk'i kaldırdım. Ben bu uygulamayı Magisk yüklü iken, telefon rootlu iken nasıl kullanabilirim yardım edebilir misiniz? @Tek Bilgin @kung @xxmustafacooTR
Magisk'in son sürümünü yükleyip aynı işlemleri ikinci fotodaki gibi tekrâr yaptım ama sorun devâm etti. İlk fotodaki gibi magisk uygulamasını gizle seçeneğini kullanınca artık analiz uygulamasını kullanabilir oldum. Fakat anlamadığım, ikinci fotodaki gibi uygulamayı gizlemiş olmam neden işe yaramadı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230416_010442.jpg
    Screenshot_20230416_010442.jpg
    118.1 KB · Görüntüleme: 4
  • Logopit_1681597076407.jpg
    Logopit_1681597076407.jpg
    81.7 KB · Görüntüleme: 4
  • Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
65
Oldu olacak bir şey daha sorayım. 😁 Noble 2A kullanıyorum. Telefonun veri (data) dosya sistemini de F2FS olarak kullanıyorum. EXT4'e göre dâhili depolama alanında 2 GB kadar daha fazla kullanım alanı sağlıyor F2FS sistemi. Bunun dışında EXT4'e göre avantajı var mı, yada dezavantajı? Aslında çoğunlukla EXT4 olarak kullandım. Performans ve pil ömrü olarak gözle görülür fark göremedim. F2FS kullanmaya devâm mı edeyim, yoksa EXT4 mü kullanayım? Dosya sistemini EXT4'e çevirirsem telefon sıfırlanır mı, yoksa olduğu gibi kullanmaya devâm eder miyim? Sistemi dönüştürme işini daha önce yapmıştım sanırım, fakat telefon sıfırlanıyor muydu hatırlamıyorum. 🙄

CaN

admin
Tepkime
4,708
@Sahin42 Evet kardeşim ben anlayacağın şekilde 3 makale ile bunu anlatmak isterim. Biraz buldum bilgi umarım işine yarar...

EXT4 ve F2FS Arasındaki Farklar Nelerdir?

EXT4 - Nedir?

F2FS - Nedir?

Tepkime
65
@Sahin42 Evet kardeşim ben anlayacağın şekilde 3 makale ile bunu anlatmak isterim. Biraz buldum bilgi umarım işine yarar...

EXT4 ve F2FS Arasındaki Farklar Nelerdir?

EXT4 - Nedir?

F2FS - Nedir?
Çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Etiketler
magisk 26.1 magisk apk magisk ayarları magisk indir magisk nasıl kullanılır magisk nedir magisk ramdisk magisk root yapma
Üst Alt