Rom Noble 2A Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,792

CaN

admin
Tepkime
4,708
Tepkime
0
Burada yazılanları okuyarak bizde tecrübe kazanıyoruz. Güzel rom bunu bende deneyeceğim.

Tepkime
84
Gereksiz uygulamalari dondurmak ve kaldirmak icin ne yapmamiz gerekiyor package disabler pro kullaniyordum ama calismiyor

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,708
Gereksiz uygulamalari dondurmak ve kaldirmak icin ne yapmamiz gerekiyor package disabler pro kullaniyordum ama calismiyor
Bu uygulama ile gereksiz uygulamaları kaldirabilirsin kardeşim.

Ekli dosyalar

• System app remover root neede_v7.3.apk
    3.6 MB · Görüntüleme: 3
Tepkime
84
Kaldirmadan sadece dondurabilecegim devre disi birakabilecegim bi uygulama varmi ?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,708

Ekli dosyalar

• Greenify [5.0].apk
    6.7 MB · Görüntüleme: 3
Tepkime
84
Dondurmakdan kastim package disabler tarzi silmeden komple devre disi birakmak hocam valla sende her soruma cevap veriyosun Allah razi olsun senden :)

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,708
Dondurmakdan kastim package disabler tarzi silmeden komple devre disi birakmak hocam valla sende her soruma cevap veriyosun Allah razi olsun senden :)
Aslında öyle bir uygulama da var .
Uygulamayı Türkçe yapıp Root izni ver ve istediğin Uygulamayı kaldırmadan DONDUR yani Devre dışı bırakabilirsin.

Ekli dosyalar

• App2SD Pro All in One Tool ROOT_v16.apk
    14.9 MB · Görüntüleme: 4
Tepkime
84
Merhaba arkadaslar Mustafa arkadasimizin kernelini kurdum fakat sarj hizli bitiyor gibi en iyi sarj suresi icin kernel ayarlarini nasil secmemiz lazim detayli anlatabilirmisiniz ?

• Beğen
Etiketler
android rom indir noble 2a noble 2a rom noble android 12 rom noble rom indir note 9 rom indir s9 rom indir samsung rom
Üst Alt