Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 9,389
Noble 2.c de bluetooth ile akıllı saatimi ilgili programları indirmeme rağmen bağlayamadım üstelik markası samsung olmasına rağmen
Geliştirici seçeneklerini açıp bu ayarları aktive edermisin ağa.
Daha önce atmıştım bu ayarın resmini bulamadım 😊 bu ingilizce olan resim dene bakalım olacak mı ağa

Noble Rom 3.6 kullanıyorum. Bluetooth cihazlarla ilgili eşleşme sorunum var. Her kapat aç yaptığımda saat kulaklık android auto ile yeniden eşleşme istiyor. Bu romu bi deniim daha stabil olduğu yazıyor. Umarım sorun çözülür

• Beğen
Tepkiler: CaN
Noble Rom 3.6 kullanıyorum. Bluetooth cihazlarla ilgili eşleşme sorunum var. Her kapat aç yaptığımda saat kulaklık android auto ile yeniden eşleşme istiyor. Bu romu bi deniim daha stabil olduğu yazıyor. Umarım sorun çözülür
Noble 2C evet daha stabilize edilmiş ve daha sorunsuz bir rom.

Screenshot_20230526_005841.jpg

Bu ayarları yaparmısiniz bi hocam. Yapıp bilgi verirseniz sevinirim.

Etiketler
android 12 one ui 4.1 rom indir noble 2c android 12 one ui 4.1 rom noble 2c rrm indir noble rom download samsung note 9 rom indir samsung rom indir samsung s9 rom indir
Üst Alt