Rom Noble 3.5 SCILLA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,652
Yine güzel bir güncellemeyi bizlerle özenerek paylaştığın için sana çok teşekkür ederim hocam. Noble 3.x serisinde baya bi yol katetti. Umarım en kısa sürede kamera hatalarını da giderir.
Evet bizimde beklentilerimiz aslında bu yönde. Kamera hataları gidebildiğinde Noble 3.x serisi gerçekten güzel kullanışlı ve kusursuz olacak. Tıpkı Noble 2.9 2A ve 2B de olduğu gibi.

Sıfırdan kurdum , muhteşem olmuş. Bluetooth sorunu falan da yaşamadım. Kamera sıkıntısı da en kısa sürede hallolur umarım. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: CaN
Sıfırdan kurdum , muhteşem olmuş. Bluetooth sorunu falan da yaşamadım. Kamera sıkıntısı da en kısa sürede hallolur umarım. Teşekkürler
Güle güle kullanın hocam. Evet inşallah en kısa zamanda Kamera problemide giderilmiş olacak buna inanıyoruz.

Sıkıntı yok hocam. Ben kendim kullanıyorum bankacılık uygulamalarında sorun yok
teşekkür ederim eğer dediğiniz gibi beni büyük bi masrafdan kurtarıcaksınız.Uzun zamandır call of duty mobile oyunu bekliyordum android 10 sürümünü desteklemediği yazıyor.Size rica etsem play storeye bakabilirmisiniz call of duty warzone görünüyormu ve uyumsuz diye bi ibare yazıyormu sorun yoksa bende yükliyeceğim

• Beğen
teşekkür ederim eğer dediğiniz gibi beni büyük bi masrafdan kurtarıcaksınız.Uzun zamandır call of duty mobile oyunu bekliyordum android 10 sürümünü desteklemediği yazıyor.Size rica etsem play storeye bakabilirmisiniz call of duty warzone görünüyormu ve uyumsuz diye bi ibare yazıyormu sorun yoksa bende yükliyeceğim
Screenshot_20230701-233151_Google Play Store.jpg

Oyun ile ilgili ekran görüntüsünü atayım 😊

20230702_044020.jpghocam scilla yı kurdum fakat 2 3 gün sonra böyle bir hata aldım ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok tekrardan sıfırlayıp romu kurabilirim ama yine olursa bi anlamı kalmaz

• Beğen
Etiketler
android 13 one ui 5.1 rom indir noble 3.5 scilla rom indir samsung galaxy rom download samsung galaxy s9 s9+ note 9 özel rom indir
Üst Alt