Rom Noble 3.5 SCILLA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,664
Ekli dosyayı görüntüle 1836hocam scilla yı kurdum fakat 2 3 gün sonra böyle bir hata aldım ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok tekrardan sıfırlayıp romu kurabilirim ama yine olursa bi anlamı kalmaz
Yeniden başlatın bir daha çıkmıyor. Noble 3.4 de aynı kilit ekran uyarısı çıkmıştı yeniden başlatınca kayboldu ve baya uzun süre kullandım bir daha karşılaşmadım. Şuan Noble 2B kullanıyorum...

Tekrar merhaba bu romu sıfırdan kurmak için önce root sonra twrp enson da rom sıralaması ile mi kurmak gerekiyor tüm işlemleri içeren rehber varmı.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tekrar merhaba bu romu sıfırdan kurmak için önce root sonra twrp enson da rom sıralaması ile mi kurmak gerekiyor tüm işlemleri içeren rehber varmı.
Konuda kurulum adımları komple mevcut hocam
TWRP'yi kurun sonra Sıfırlama yapın ve Romu kurun rom içinde Root mevcut zaten

yüklemeyi yaptım lakin samsung s9 plus yazsısı geliyor yenidem başatılıyor telefon devamlı bu döngü devam ediyor. tüm temizleme işlemlerini de yaptım fayda olmadı

• Beğen
yüklemeyi yaptım lakin samsung s9 plus yazsısı geliyor yenidem başatılıyor telefon devamlı bu döngü devam ediyor. tüm temizleme işlemlerini de yaptım fayda olmadı
1 adımı dahi atlar ve yüklemeniz gerek bir dosyayı yüklemez iseniz bu kısımda kalırsınız.
TWRP son sürüm olmalı.
TWRP den cihaz komple tam temizlik yapılmalı.
TWRP uygulaması sıfırlanmalı.
Gerekli 2 dosya var onlar sırası ile yüklemelisiniz.

bunların sırası ve gerekli dosya konuda mevcut hocam buna dikkat ederek yeniden yapınız.

1 adımı dahi atlar ve yüklemeniz gerek bir dosyayı yüklemez iseniz bu kısımda kalırsınız.
TWRP son sürüm olmalı.
TWRP den cihaz komple tam temizlik yapılmalı.
TWRP uygulaması sıfırlanmalı.
Gerekli 2 dosya var onlar sırası ile yüklemelisiniz.

bunların sırası ve gerekli dosya konuda mevcut hocam buna dikkat ederek yeniden yapınız.
Sorunsuz kurulumu tamamladım Bilgi ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.Son olarak bankacılık uygulaması yükledim.(telefonunuzun işletim sisteminde root edildiği anlaşılmıştır diye bi uyarı veriyor) bu uyarıyı engellemenin yolu varmı

• Beğen
Anlattığın gibi yaptım.halen telefonunuzun işletim sisteminde root edildiği anlaşılmıştır,uyarısını veriyor riskleri kabul edip kullanmaya devam edebiliyorum. güvenlik konusunda endişeleniyorum yapacak birşey yok sanırım.Lakin çok teşekkür ederim yardımlarınız için telefon değiştirmeme gerek kalmadı uzun bi süre daha s9 plus kullanmaya devam edeceğim :)

• Beğen
Anlattığın gibi yaptım.halen telefonunuzun işletim sisteminde root edildiği anlaşılmıştır,uyarısını veriyor riskleri kabul edip kullanmaya devam edebiliyorum. güvenlik konusunda endişeleniyorum yapacak birşey yok sanırım.Lakin çok teşekkür ederim yardımlarınız için telefon değiştirmeme gerek kalmadı uzun bi süre daha s9 plus kullanmaya devam edeceğim :)
bilinçli uygulama yüklediğiniz sürece sorun olmaz hocam biz takipte kalın :)

Etiketler
android 13 one ui 5.1 rom indir noble 3.5 scilla rom indir samsung galaxy rom download samsung galaxy s9 s9+ note 9 özel rom indir
Üst Alt