Rom Noble 3.9 PARGHELIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,693
ben de hallettim şuan çok güzel performanslı şekilde kullanıyorum elinize sağlık( telefon çağ atladı resmen kasma donma bir şey yok pubg de bile takılma görmedim)<3
Hatanızın çözüldüğü sevindim hocam.
Aşağıdaki uygulamayı indirerek forum sitemizin Google Chrome tabanlı uygulamasıdır. Yükleyip bizi takipte kalın.

Ekli dosyalar

• TeK Bilgin.apk
    150.8 KB · Görüntüleme: 1
Hatanızın çözüldüğü sevindim hocam.
Aşağıdaki uygulamayı indirerek forum sitemizin Google Chrome tabanlı uygulamasıdır. Yükleyip bizi takipte kalın.
teşekkürler peki son bi sorum olacak bana banka uygulamaları için bir tavsiyeniz var mı sadece ziraat kullanıyorum sorun olur mu henüz yüklemedim ama

• Beğen
Tepkiler: CaN
teşekkürler peki son bi sorum olacak bana banka uygulamaları için bir tavsiyeniz var mı sadece ziraat kullanıyorum sorun olur mu henüz yüklemedim ama
Magisk den Uygulamaların Root görmesini engelme yapabilirsiniz. Birazdan ekran resmi ekleyeceğim hocam bakarsınız.

Magisk Banka Uygulamalarını Reddetme Yöntemi - Nasıl Yapılır?

Evet kernel su olmadan magsik olmadan kurulum yapın telefon açılsın telefon kurulumunu yapın sonra twrp geri dönüp magsik APK yayada zıp olarak kurulum yapın sonra telefonu başlatın ve magsik APK yükleyin

• Beğen
bana tam olarak adım adım anlatma şansınız var mı şimdi tekrar kuruyorum
Birde rom kurulum talimatlarını okuyun başka romdan geliyorsanız rom temizlenmesi için iki zıp paketini var onları öncelikle yükleyin biçimlendir sonra tekrar wipe den yine bicimlendirin telefonu başlatıp twrp geri dönüp rom kurulumunu yapın

• Beğen
Root yapmana gerek yok kurarken root secme ve fake enforcing sec sikinti olmaz cogu xaomi kacak kullananlar yada imei attiranlar boyle kullaniyor

• Beğen
Etiketler
noble rom 3.9 samsung galaxy android 13 rom indir samsung galaxy noble rom download samsung galaxy note 9 rom indir samsung galaxy oneui 6.0 rom samsung galaxy s9 s9+ rom indir
Üst Alt