Rom Noble 4.0.5 CALABRIA II - Android 14 OneUI 6.0 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 3,672
Tepkime
4
Böyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım hocam bu romun bütün sürümlerini kullandım neredeyse. Rom Yüklerken EMOJİ paket seçinini ne yaptınız hocam belki oradan olabilir diye tahmin ediyorum.
Videoda gösterildiği şekilde kurdum hocam ekstra bir işlem yapmadım sadece choose rooting method kısmında 3 seçenekten no rootu seçmiştim sosyal medya platformlarında sıkıntı yok fakat sadece aktif olarak oynadığım oyunda o şekilde gözüküyor.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,768
Videoda gösterildiği şekilde kurdum hocam ekstra bir işlem yapmadım sadece choose rooting method kısmında 3 seçenekten no rootu seçmiştim sosyal medya platformlarında sıkıntı yok fakat sadece aktif olarak oynadığım oyunda o şekilde gözüküyor.
WhatsApp SMS gibi kısımlardan klavyeden attıgınız da emojilerde problem yoksa bu oynamış olduğunuz oyun dan kaynaklı olabilir o zaman hocam.

CaN

admin
Tepkime
4,768
Olabilir hocam onun haricinde rom gayet stabil ve düzgün çalışıyor tekrardan teşekkürler 😇
Rica ederim. Yeni versiyon daha da güzel ve stabil olacak hocam. Bizi takipte kalın.

Etiketler
noble 4.0.5 rom noble android 14 rom noble rom samsung galaxy note 9 android 14 rom
Üst Alt