Yardım Noble 4.0 ı kurarken sorun yaşıyorum

Tepkime
12
1000018356.jpg1000018357.jpg
buradaki preload ve omr dosyasını nasıl silicem videoda silinmesi gerektiğini söylemişsiniz ve bende dosyaları kurarken skip installed diye bi sekme çıkmıyor o sizde tik olarak seçilmiş gözüküyor neden olabilir

CaN

admin
Tepkime
4,765
İndirmeniz ve yüklemeniz gereken dosyalar bunlar hocam. TWRP 3.7 son sürüm olmasına dikkat ediniz.

:xxxayarlar: Kurulum adımları ;
- Kurulum Öncesinde, bu adımları dikkatlice izleyin!

- Magisk'i yüklenemez hale getiren TWRP çökmesini önlemek için bu TWRP Yamalı'yı kullanın
TWRP YAMA

- "failed to mount /omr" and "failed to mount /preload" hatalarını fark ederseniz, bunlar yaygın sorunlardır ve bu adımları geçmek için yapmanız gereken işlemi sizlere şöyle kısaca bahsediyorum. Bu sorunu aşmak için Wipe/Advanced "Wipe" menüsüne giderek OMR ve Preload'ı silerek bunu kolayca çözebilirsiniz. Devam etmeden önce EFS'nin ve tüm öğelerinizin bir yedeğini alın.

●○●○● KURULUM İLE ALAKALI KAFANIZA TAKILAN SORULARI AŞAĞIDA BIZLERE YORUM OLARAK SORABİLİRSİNİZ.

UYARI :
Devam etmeden önce EFS'nin ve tüm öğelerinizin yedeğini alın.
1. Ses açma+bixby+güç düğmelerine basarak TWRP'yi açın.
2. "Yükle"ye basın ve Universal9810_Repartitioner
REPARTİTİONER
öğesini seçin ve yüklemeye başlayın.
3. TWRP'ye Yeniden Başlatın
4. "Wipe"e basın ve "Format Data"yı seçin, ardından "Yes" yazın
5. TWRP'ye yeniden başlatın
6. "Install"ye basın ve Universal9810_Cleaner
CLEANER
öğesini seçin ve yüklemeye başlayın.
7. TWRP'ye yeniden başlatın
8. "Install" basın ve NOBLEROM zip'i seçin
9. AROMA talimatını takip edin ve kurulumu bitirin.
10. Noble ROM'un keyfini çıkarın.

Tepkime
285
Verileri yeniden formatlayin iki tane sorunlu bölümü yeniden formatlayin telefonu başlatıp tekra twrp geri dönüp rom yükleyin

Tepkime
39
Yeniden başlatın cihazı twrp modun da herşeyi sırasıyla tekrar yapın en başından çıhazı formattan itibaren düzelmesi gerekir..

CaN

admin
Tepkime
4,765
Ayrıca, Temiz kurulum yapmanız gerekli hocam. Ben en sağlıklı yöntemin ilk başında temiz kurulum yapmayı öneriyorum.

Tepkime
12
Teşekkür ederim oldu çok sağolun ilginize şuan güvenlikte yüz tanıma çalışmıyor o neden olabilir

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,765
Teşekkür ederim oldu çok sağolun ilginize şuan güvenlikte yüz tanıma çalışmıyor o neden olabilir
Yüz tanıma çalışmıyor hocam zaten. Noble Rom da. Yani bunun kurulum vs ile alakası yok hocam.

CaN

admin
Tepkime
4,765