Duyuru Samsung s9 plus-(Teşekkür Mesajı)

Tepkime
24
Merhaba arkadaşlar 5 yıldır samsung s9 plus kullanıcısıyım son zamanlarda oyun ve uygulamalarda android sürümü ile ilgili sorunlar yaşıyordum ama bu siteyi keşfedene kadar Noble rom dan haberim yoktu.Deneme amaçlı noble romu kurdum telefonu bi kaçgündür kullanıyorum inanın çok memnun kaldım,Size nekadar çok teşekkür etsem azdır.Bu siteyi ve romu bulmasaydım telefon alacaktım gereksiz borca girecektim

CaN

admin
Tepkime
4,779
Merhaba arkadaşlar 5 yıldır samsung s9 plus kullanıcısıyım son zamanlarda oyun ve uygulamalarda android sürümü ile ilgili sorunlar yaşıyordum ama bu siteyi keşfedene kadar Noble rom dan haberim yoktu.Deneme amaçlı noble romu kurdum telefonu bi kaçgündür kullanıyorum inanın çok memnun kaldım,Size nekadar çok teşekkür etsem azdır.Bu siteyi ve romu bulmasaydım telefon alacaktım gereksiz borca girecektim
Öncelikle güzel mesajlarınız için teşekkür ederim hocam. Evet günümüz teknolojik ürünler fiyatlarındaki pahalılıktan dolayı artık elimizdeki cihazların kıymetini iyi bilmemizgerekli. Ben şuan 3 Adet Samsung Note Serisi Kullanıyorum. Bunlar; Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 9 ve Ailenin son üyesi olan Samsung Galaxy Note 20 Ultra mevcut onu da daha yeni aldım ekosisteme ayak uydurmak için...
IMG-20230708-WA0017.jpg
:)

Üst Alt