Yardım Şebeke sorunu

Tepkime
6
S9 yurt dışı cihazıma custom rom yükledim şebeke sorunu ile karşılaştım ne yapmam lazim

CaN

admin
Tepkime
4,349
S9 yurt dışı cihazıma custom rom yükledim şebeke sorunu ile karşılaştım ne yapmam lazim
IMEI gider yada Şebeke için yüklenilen bi yama olur o gider hocam. Bunu imei işlemi uyguladığınız yere götürmeniz ve onu yeniden yüklemeniz gerekir.

CaN

admin
Tepkime
4,349
Tepkime
6
Goturmedim kardesim daha telefoncuya bi sey daha sorabilirmiyim ben orjinal rom yukleyemiyorum odinle sebi nedir bilgin varmi

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,349
Goturmedim kardesim daha telefoncuya bi sey daha sorabilirmiyim ben orjinal rom yukleyemiyorum odinle sebi nedir bilgin varmi
Yurt dışı cihazın tam koduna uygun orjinal romunu bulup gerekli ayarları ve odin şartlarını ayrıca gerekli Cihaz izinmerini ve ayarlarını yapman lazım hocam.

Tepkime
6
Soyle bi sey orjinal rom yuklerken oem kilidi acik olmasi lazim degilmi su an ben custom rom kullaniyorum gelistirici ayarlarini acdigimda o sekme yok

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,349
Soyle bi sey orjinal rom yuklerken oem kilidi acik olmasi lazim degilmi su an ben custom rom kullaniyorum gelistirici ayarlarini acdigimda o sekme yok
Custom Rom da OEM gizlenir genel de ve görünmez.
Screenshot_20230204-220054_Settings.png

Tepkime
6
O sıkıntı yapmaz degilmi stock rom yüklerken oem kilidi kusura bakma fazla yazdim hakkini helal et kardesim

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,349
O sıkıntı yapmaz degilmi stock rom yüklerken oem kilidi kusura bakma fazla yazdim hakkini helal et kardesim
Hakkım helaldir hocam dert etme.
Stok Rom Yüklerken OEM kilidi durumuna bakmaz cihaz. Odin PC deki Driver ler güncel olsun. Telefon daki USB Ayıklama Açık olsun arada kullandığın USB kablon orjinal yada uyumlu olsun cihaza Stok Rom yükleyebilirsiniz.

Etiketler
rom yükleme şebeke sorunu
Üst Alt