General Mobile GM 8’e yeni güncelleme

CaN NVRZ 20 Haziran 2018 23:59

General Mobile GM 8’e yeni güncelleme

General Mobile GM 8 sahipleri Android 8.1 Oreo güncellemesine bu hafta içi kavuşuyor. General Mobile‘ın sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, GM 8 akıllı telefon modeline bu hafta içi Android 8.1 Oreo güncellemesi geleceği resmi olarak açıklandı.

gm-8-inceleme05-IICy_cover

General Mobile GM 8 için Android 8.1 Oreo güncellemesi bu hafta içerisinde tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Kesin bir tarih yok

Net bir tarih verilmese de en azından bu hafta içerisinde kullanıcıların tamamıyla Android 8.1 Oreo‘ya geçiş yapacağı kesinleşti diyebiliriz. General Mobile’ın Snapdragon 435 işlemcisi, sunduğu özellikler ve fiyatıyla büyük ilgi uyandıran GM 8 modeli, Android 8.1 Oreo güncellemesini ne zaman alacağı büyük merak konusuydu.

Bu konuda yaptığı resmi açıklama ile son noktayı koyan General Mobile, müjdeyi kullanıcılarına resmi Twitter hesabı üzerinden vermiş oldu. Hatırlarsanız GM 5 Plus konusunda güncelleme sıkıntısı yaşayan General Mobile, kullanıcıların tepkisini çekmişti. Bu sefer işini sağlama alan firma, aynı hataya düşmeyerek kullanıcılarının yüzünü güldürdü.

Gelecek güncelleme ile telefonun genel kullanım rahatlığının artması bekleniyor.

Android 8.1 Oreo Android haber Android Tek Bilgin android teknoloji haber General General Mobile GM 8'e yeni güncelleme TEK BİLGİN yazılım güncellemesi yeni güncelleme

Tüm hakları saklıdır © 2022

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro