Mobil Teknoloji

Honor 20, Serisi için Magic UI 3.0 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Huawei, Android 10 Güncellemesi ile birlikte EMUI 10 sürümünün de dağıtımına devam ediyor. EMUI 10 için şimdi de Honor cihazları sırada.

Huawei, Android 10 işletim sistemi tabanlı EMUI 10 güncellemesini geçtiğimiz ay tanışmıştı. Geçen hafta Huawei P30 Pro’nun bu güncellemeyi almaya başladığına dair haberler duymuştuk. Şimdi de bazı HONOR cihazları Android 10 işletim sistemi tabanlı Magic UI 3.0 güncellemesini almaya başladı. Bu HONOR cihazları arasında, HONOR View 20, HONOR 20 ve HONOR 20 Pro yer alıyor.

HONOR 20 kullanıcıları, Android 10 tabanlı Magic UI 3.0 güncellemesini aldıklarını ve OTA güncellemesinin 10.0.0.168 (C431E9R3P7) sürüm numarasını taşıdığını ve 4.63GB boyuta sahip olduğunu bildiriyor. Ancak, kullanıcılar HiCare uygulaması veya sistem güncelleyicisi aracılığıyla farklı sürümlerin geldiğini belirtti için, sürüm numarasıyla ilgili netlik bulunmuyor. Güncelleme ayrıca HONOR 20 Pro ve HONOR View 20 kullanıcıları için dünya çapında kullanıma sunuluyor.

 

Bu güncelleme, Honor’un sağladığı değişikliklerin yanında Android 10 güncellemesinin de tüm yeniliklerini içeriyor. Bu değişiklikler arasında, yeni Magazin tasarımı, yeni Morandi renk şeması ve kullanıcı arayüzünde yeni dinamik  animasyonları içeriyor. Güncelleme ayrıca, Gpu Turbo, Phone Clone, Medya oynatma geliştirmeleri ve daha birçok geliştirme getiriyor.

Daha önce beta test için kayıt yaptırmamış olan kullanıcılar da yeni Magic UI 3.0 güncellemesini almaya başladıklarını belirtiyor. Güncelleme, aşamalı bir şekilde kullanıma sunulmaya başladığı için tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu