Genel

Atmosphere: Dosya Yöneticisi

Atmosfer olmasaydı; hayat olmazdı. Atmosfer, hayatta kalmayı sağlayan önemli bir doğal ortamdır. Kusura bakmayın, bahsettiğimiz şey bu değildi, değil mi?

Atmosfer (Atmosphere) nedir?
Atmosfer, dosyalarınıza erişmenin, düzenlemenin ve yönetmenin kısa bir yoludur. Cihazınızı yeni kullanan biri iseniz veya cihazınız hakkında her şeyi biliyorsanız, Atmosfer dosya yöneticisi tam size göre! Çünkü Atmosfer’in amacı az özellik ile çok iş yapmaktır.

Diğer dosya yöneticilerinden farkı nedir?
Elbette Atmosphere’in diğer dosya yönetcilerinden ayıran bir takım özellikleri var.

 

[ilgiliMakale icerik_id=”332″]

 

TASARIM
Geliştiricilere sağlanan tasarımın da üstüne çıkıyoruz. Materyal Tasarım 2 de diyebiliriz. Kusursuz, sade ve muazzam.

ŞEFFAF
Bilgileriniz umrumuzda değil, teşekkürler. Atmosphere sizden isim, yaş ve e-posta dahil hiç bir bilgiyi toplamaz. Ayrıca şunu da ekleyelim, neden toplayalım ki?

GÜÇLÜ
Birden fazla dosyayı tek seferde yeniden adlandırmak, klasörlerinizi arşivleyip, şifre koymak, özelleştirmek ve telefonunuz hakkında bilgi vermek gibi pek çok avantaj sunuyor.

HAFİF
Aynı bir atmosfer gibi hafif. Küçücük boyutuyla dünya kadar işi, sizin için yapabilir.

ÖZGÜR
Siz atmosfer’e para ödediniz mi? O zaman Atmosphere’e de para ödemeyin, hem de reklamsız kullanın. (Paragöz değiliz.) Üstelik tüm avantajlarından da faydalanın.

Türkçe (tr), İngilizce (en), İtalyanca (it), Fransızca (fr), Geleneksel Çince (zh) ve İspanyolca (es) dilinde mevcuttur.

Atmosphere (Atmosfer)
Yusuf Cihan tarafından

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu