HaberMobil Teknoloji

NBTC Sertifikalı, Xiaomi Mi Note 10 Lite Yakında Piyasada Olacak

mi-note-10-lite

Xiaomi, geçen Kasım ayında Mi Note 10‘u tanıttı ve şirketin yakında bir Lite sürümü ile bu seriyi takip edeceği anlaşılıyor. Piyasaya sürülecek olan bu cihazın model kodu M2002F4LG olan Mi Note 10 Lite, Tayland’ın NBTC’si tarafından onaylandı ve yakında piyasaya sürülecek olarak anlaşılmaktadır.

Tayland sertifika yetkilisinin web sitesindeki liste de Mi Note 10 Lite‘ın herhangi bir özelliğini göstermiyor, ancak akıllı telefon geçen ay FCC‘den geçti ve süreçteki özelliklerini ortaya koydu.

mi-note-10-lite

Mi Note 10 Lite, Mi Note 10 gibi, Snapdragon 730G SoC tarafından desteklenecek, 6.47″ FullHD + AMOLED bir ekrana sahip olacak ve 5.260 mAh pil paketi olacak ve 30W‘a kadar şarj edilecek.

Xiaomi tarafından FCC’nin web sitesinde paylaşılan belge, Mi Note 10 Lite‘ın arkasında bir adet 64MP, iki adet 8MP, bir adet 5MP ve bir adet 2MP kamera kombinasyonu olacak bir penta kamera kurulumu olacağını gösteriyor. Ayrıca, akıllı telefon lazer otomatik odaklama ile birlikte gelmeyecek.

Mi Note 10 Android 9’u kutudan çıkarken, Lite sürümü en son Android 10 sürümü ile birlikte kutudan çıkacak. Xiaomi‘den Mi Note 10 Lite hakkında henüz fazla bir bilgi yok, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi duymayı umuyoruz.

mi-note-10-lite

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu