İPhone

İPhone Kurtarma Moduna Nasıl Girilir ve Çıkılır?

Kurtarma Modu, iPhone’un kullanıcıların cihazlarını geri yüklemelerine olanak tanıyan kullanışlı bir özelliğidir. Ancak iPhone’da kurtarma moduna erişmek zor olabilir. Bunun nedeni, özelliğin yazılımda mevcut olmamasıdır; daha ziyade sistemin bir parçasıdır ve ayarlar veya uygulama yoluyla erişilemez. Bu kılavuzda, bir iPhone’u Kurtarma Moduna nasıl geçireceğiniz ve Kurtarma Modundan nasıl çıkacağınıza ilişkin adımlarda size yol göstereceğim.

Kilit ekranı şifrenizi unuttuğunuzda kurtarma modu kullanışlı olur. Kurtarma modunu kullanarak iPhone’unuzu silebilir ve yeniden kurabilirsiniz. Evet, verilerinizi geri almak için iCloud’da bir yedeklemeye veya yerel bir yedeklemeye ihtiyacınız olacak .

Kendinizi burada bulursanız büyük ihtimalle kilit ekranı şifrenizi unutmuşsunuzdur. Ayarlar’a erişmeden bir iPhone’u silme seçeneğinin yanı sıra, Kurtarma Modu ortalama bir kullanıcı için özellikle kullanışlı görünmeyebilir. Neyse ki Kurtarma Moduna erişim oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey tek seferlik bir rehber, o yüzden başlayalım.

iPhone’u Kurtarma Moduna Nasıl Geçiririm​

Kurtarma moduna girme işlemi cihaza göre değişir. Çoğu yeni iPhone için durum aynıdır ancak eski nesil iPhone’lar için süreç biraz farklıdır. Merak etmeyin, burada tüm iPhone’lar için yöntemi paylaşacağım.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu