Android SystemHaber

OnePlus 9R için Google Kamera indir (GCam 8.1 APK)

Bir OnePlus 9R’niz varsa, artık Google Kamera’nın en son çalışan sürümünü bağlantı noktasını kullanarak (GCam) indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

OnePlus 9R için en son Google Kamera bağlantı noktasında yer alan sürüm GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi OnePlus 9R’ye yükleyebilirsiniz. OnePlus 9R için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve geliştirilmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunuyor ve daha fazlası bu sürümde kendini gösteriyor.

NOT : GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.

Aşağıda, OnePlus 9R ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 11 sürümlerinde çalışmaktadır.

OnePlus 9R için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indir

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve OnePlus 9R’de düzgün çalışması gerekiyor.

OnePlus 9R için BSG GCam 8.1 APK:

İndir: BSG GCam 8.1 APK

OnePlus 9R için Arnova8G2 GCam 8.1 APK:

İndir: Arnova8G2 GCam 8.1 APK

OnePlus 9R'ye Google Kamera GCam 8.1 Kurulum Yöntemi

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, OnePlus 9R için birden fazla Google Kamera çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemektir.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve her ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulamayı başlatmak için uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

OnePlus 9R’de Google Kamera nasıl kullanılır?

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu